West Ham – Manchester Utd. 3:1 (kon.) | Arsenal – Watford 2:0 (kon.) | Everton – Fulham 3:0 (kon.)
Huddersfield Town – Tottenham 0:2 (kon.) | Manchester City – Brighton 2:0 (kon.) | Newcastle – Leicester 0:2 (kon.)
Wolverhampton – Southampton 2:0 (kon.) | Chelsea – Liverpool 1:1 (kon.)
Everton FC
3:0 (0:0)
Fulham FC
Sobota 29.09.2018, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 7. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (18:00:41)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:6. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 13:13.
    Parádní druhý poločas přinesl Evertonu kýžené tři body.

Je dobojováno! Domácí tým napravil svůj výkon z prvního poločasu a v tom druhém doslova svého soupeře přejel. Everton vyhrál nad Fulhamem 3:0 a připsal si důležité tři body na své konto.

První poločas nepřinesl zajímavou podívanou. Na vyloženou šanci jsme čekali až do samotného závěru, kdy Sessegnon trefil břevno. Šest minut po začátku druhého poločasu si Calvert-Lewin došel pro pokutový kop, který nakonec Sigurdsson nedal. Právě domácí desítka si svůj pošramocený výkon napravila posléze, kdy v 57. minutě Gylfi Sigurdsson otevřel brankový účet tohoto zápasu. Na další branku se čekalo do 66. minuty, kdy se naopak trefil střídající Cenk Tosun. Gólovou tečku za zápasem nemohl mít nikdo jiný, než Gylfi Sigurdsson, který se prosadil po přihrávce Bernarda.

Domácí tým si tedy po dvou porážkách připsal první výhru a poskočil na průběžné jedenácté místo. Fulham bude po tomto kole nejhůř sedmnáctý.

90+5

90+4
    André Anguissa v závěru protáhnul Pickforda svou střelou, která prolétla těsně vedle jeho tyčky.

90+3
    Fulham přece jenom zkusí vstřelit čestnou branku, ale domácí tlak na jejich rozehrávku je drží na vlastní polovině.

90+2
    Bernard trápí svou rychlostí hostující obranu, ale v tuto chvíli se jeho inviduální akce příliš nepovedla.

90+1
    Hostující brankář má na svém kontě tři zákroky.

90+1
    Domácí brankář si v tomto zápase nepřipsal žádný zákrok.

90+1
    Rozhodčí tento zápas prodloužil o čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Gylfi Sigurdsson, přichází Morgan Schneiderlin.
    89. Gylfi SIGURDSSON - 3:0

89
    Everton právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Velmi rychlou akci táhnul po levé straně Bernard, který se dostal do vápna, rozhlédnul se a vybídnul GYLFIHO SIGURDSSONA ke střele. Bettinelli byl jako přikovaný a nehybně zůstal stát, na tuto střelu neměl nárok – 3:0. Asistence: Bernard.

88
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Richarlison, přichází Bernard.

88
    Až v tuto chvíli hostující tým rozehrál svůj vůbec první roh v zápase. Ten se ovšem vůbec nepovedl.

87
    Omlouvám se za nepřesnost. Tím zraněným byl Joe Bryan, který za pomocí hostujícího lékaře kráčí za postranní čáru.

86
    Tom Cairney má nějaké zdravotní potíže, rozhodčí zavolal na hrací plochu lékařský tým.