Nice – PSG 0:3 (kon.) | Angers – Guingamp 0:1 (kon.) | Caen – Amiens 1:0 (kon.)
Lyon – Nantes 1:1 (kon.) | Remeš – Bordeaux 0:0 (kon.) | Štrasburk – Dijon 3:0 (kon.)
Olympique Lyon
1:1 (1:0)
FC Nantes
Sobota 29.09.2018, 20:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:10:17)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:4. Rohy: 10:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:12.

Je dobojováno! Lyon dnes "ztratil" dva body, ovšem to se dá říci i o hostech. Celek Nantes totiž ve druhém poločase srovnal a měl několik příležitostí, aby šel do vedení. Warise při samostatném úniku vychytal Lopes, ten stejný hráč pak trefil tyč! Domácí Fékir naopak neproměnil pokutový kop, což znamená, že body se budou dělit.

90+8

90+8
    Míč si vzal na starost Depay, jehož pokus nakonec končí těsně vedle branky, Tătăruşanu si musel pořádně oddechnout!

90+7
    Rozhodčí teď k překvapení všech nechal hru pokračovat. Na začátku sedmé minuty si Evangelista pomohl faulem proti NDombèlému, přímý kop pro Lyon zhruba tři metry za velkým vápnem!

90+6
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Majeed Waris, přichází Kalifa Coulibaly.

90+5
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Fábio, přichází .

90+4
    Dlouhá přihrávka pro Corneta, který už balón nemohl stihnout na hrací ploše, Tătăruşanu bude odkopávat od branky.

90+3
    Hosté teď většinu rozehrávek řeší konstruktivně a přihrávají si na vlastní polovině, domácí napadají hodně vysoko.

90+2
    Fábio si pomohl jasným faulem, rozhodčí ponechával výhodu. Vzápětí se k celé situaci vrátil, hostující hráč je potrestán žlutou kartou.

90+1
    Hlavní sudí bude přidávat pět minut nad rámec druhého poločasu. Rongier si nyní v souboji s Aouarrem pomohl jasným faulem.

90
    Další obrovská šance pro Warise! Ten dostal přihrávku z pravé strany, z hranice malého vápna však střílel pouze do tyče, hosté mohli znovu do vedení!

89
    Nedorozumění na útočné polovině Lyonu, balón se dostal do zámezí, odkopávat bude Tătăruşanu, který šetří vteřinky.

88
    K odraženému míči se zhruba tři metry za velkým vápnem dostal Evangelista. Jeho střela z první pouze proletěla kolem pravé tyče!

87
    Fékir přišel o balón, poté doslova chytil svého protivníka pod krkem. Domácí fotbalista teď po zásluze vidí žlutou kartu.

86
    Fábio musel za postranní lajnu, už se zase pokračuje. Domácí drží balón na svých kopačkách a kombinují na útočné polovině hřiště.

85
    Hostující brankář zakopává balón do zámezí, na zemi teď zůstal ležet Fábio, který bude muset být ošetřován, nějakou chvíli se hrát nebude.

83
    Další velká šance pro Lyon! Po centru z levé strany se balón dostal až k volnému Traorému, jeho hlavička končí vysoko nad!