Havlíčkův Brod – Liberec 2:8 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Jihlava – Salzburg 2:4 (kon.)
Kometa Brno – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Přerov – Třinec 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 2:5 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Sparta – Pardubice 4:2 (kon.) | Plzeň – Kladno 6:1 (kon.)
Slavia – K. Vary 2:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 4:2 (kon.)
HC Slavia Praha
2:0 (0:0, 1:0, 1:0 - N 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 29.09.2018, 16:30 • Zimní stadión Eden • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Já vám děkuji za pozornost a budu se zase někdy u juniorského hokeje těšit na počtenou! (18:55:46)

Máme za sebou utkání mezi juniory Slavie a Karlových Varů. Výhru 2:0 a cenné tři body si do tabulky připsali za vítězství 2:0 domácí sešívaní, za které se trefili Martin Petrák a kapitán Robin Všetečka. Hosté urvali alespoň bod za výhru v prodloužení 3 na 3, kterou jim zajistil František Klejna.

62:00
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Bod navíc berou hosté, vítězný gól zařídil střelou z levého křídla FRANTIŠEK KLEJNA.

61:11
    Slávisté drží puk a zatím ho nepředali hostům.

60:22
    První střelu prodloužení zaznamenal Havrda, střílel ovšem z velké dálky.

60:01

Sešívaní vítězí v důležitém zápase posledních dvou týmů skupiny A DHL Extraligy Juniorů 2:0. Góly vstřelili Martin Petrák a Robin Všetečka. Následovat bude pětiminutové prodloužení 3 na 3 o bonusový bod navíc.

59:49
    Slavia právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! ROBIN VŠETEČKA trefuje ze středního pásma prázdnou branku a definitivně rozhoduje o výsledku.

59:20
    Tvrdý střel Hradila a Proška rezultuje ve vyhození pro slávisty. Karlovy Vary hrají s prázdnou brankou.

59:03
    Poslední minuta zápasu, Všetečka s Havrdou drží puk v útočném rohu.

58:38
    Fantasticky zahrané oslabení od sešívaných. Antoš je znovu na ledě.

58:03
    Petrov ztratil puk a slávisté se znovu osvobozují.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:36
    Puk teď radši přidržel Málek, vhazování v útočném pásmu Energie.

57:27
    Slávisté zatím brání bez chyby a už dvakrát se jim podařilo vyhodit.

56:38
    Ihned po oddechovém čase vyhodil puk mimo hrací plochu Antoš a nabízí tak karlovarským obrovskou šanci k vyrovnání.