Columbus – Pittsburgh 7:6 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 4:5 (kon.) | Washington – Carolina 4:5 (po pr.)
Toronto – Detroit 6:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:1 (kon.) | Colorado – Minnesota 4:3 (po pr.)
Vegas – Los Angeles 2:0 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:3 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:4 (kon.)
St. Louis Blues
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Dallas Stars
Sobota 29.09.2018, 02:08 • Scottrade Center, St. Louis • Příprava NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:45:19)

3. Jake Allen (STL) 21 zák., 95,5%

Dallasu přípravný duel na ledě St. Louis příliš nevyšel a Stars prohráli 1:3. V první třetině přitom zvládli velký nápor domácích, ale vstup do druhé periody byl hodně nepovedený. Už po 31 vteřinách otevřel skóre O'Reilly. Aktivita Dallasu sice stoupla, ale gólový úspěch se dlouho nedostavoval. Naopak ve 42. minutě zvýšil vedení St. Louis Schwartz. Dvě minuty před koncem zápasu vykřesal naději Comeau, ale to bylo ze strany hostí vše. Do prázdné branky upravil skóre zápasu Tarasenko.

59:53
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Allen se dostal k puku a rychle rozehrál. Kotouč se před Schwartze dostal až k VLADIMIRU TARASENKOVI, jenž vsítil třetí gól domácích do prázdné branky! Asistence: Jaden Schwartz, Jake Allen.

59:30
    Netrefil se ani Klingberg od modré. Kotouč skončil na zadním mantinelu.

58:56
    Dallas vybojoval vhazování a trpělivě kombinoval. Mezi kruhy dostal puk Benn, ale minul.

Dallas to zkouší v šesti hráčích v poli!

58:32
    Dallas se rychle protlačil zpátky do útoku a Lindell si střelou od modré vynutil na Allenovi přerušení hry.

58:03
    Dallas právě vstřelil branku!
    O zápletku je postaráno! BLAKE COMEAU se dostal k odraženému puku, sjel si před brankoviště a dostal kotouč za záda Allena, který poprvé dnes inkasuje! Bez asistence.

57:38
    Dallas se dostal do útočného pásma, ale Comeau minul!

56:36
    Faksa nepropustil střelu Walmana od modré.

55:56
    Benn zpoza kruhů namířil puk na Allena, skulinu v jeho postavení nenašel.

55:12
    A po dalším vhazování opět pohotová střela. Tarasenkovu ránu vyrazil Bow do ochranné sítě.

55:08
    Po vhazování se ke střele prodral Walman. Bow přerušuje hru.

Komerční pauza.

55:01
    Klingberg srazil střelu z pravého kruhu do ochranné sítě.

54:44
    Domácí opět ohrožují Bowovu branku. Bouwmeester od modré ale míjí.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 21. O'Reilly (Tarasenko, Schwartz), 42. Schwartz (Schenn), 60. Tarasenko (Schwartz, Allen) – 59. Comeau

St. Louis Blues: Allen (Husso) – Edmundson, Bouwmeester, Pietrangelo (C), Schmaltz, Walman, Parayko – Marron, Schenn, Schwartz, Bozak, Kyrou, Thomas, Barbašev, Perron, Blais, sundqvist, O'Reilly (A), Tarasenko (A)
    Dallas Stars: Bow (Bishop) – Klingberg, Heiskanen, Honka, Lindell, Methot, Bayreuther – Benn (C), Janmark, Faksa, Comeau, Dickinson, Shore, Pitlick, Hintz, Smith, Radulov (A), Spezza (A), Seguin.