Sereď – Nitra 2:1 (kon.) | Trnava – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Žilina 1:2 (kon.)
Podbrezová – Trenčín 2:0 (kon.) | Michalovce – Ružomberok 2:2 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 1:2 (kon.)
ŠKF Sereď
2:1 (1:1)
FC Nitra
sk Sobota 29.09.2018, 16:00Niké liga • 10. kolo

Druhý polčas veľa futbalovej krásy neponúkol, no v závere zápasu sme sa predsa len dočkali viacerých zaujímavých šancí. Gólovo sa však dokázali presadiť len domáci, keď v 88. minúte pridal druhý gól v zápase Adekuoroye a rozhodol tak o víťazstve domáceho celku. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (17:50:27)

90+3
    Machovec trafil iba hradbu tiel a to je asi posledné, čo sa v tomto zápase stane.

90+3
    Farkaš vybojoval faul na hranici pokutového územia a hostia tak majú ideálnu možnosť na vyrovnanie.

90+2
    Hostia sa snažia ešte o strelenie vyrovnávajúceho gólu, no obrana domácich je pozorná.

90+1
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

90
    Priamy kop domáceho celku nepriniesol žiadnu nebezpečnú situáciu a pri lopte sú tak hostia.

89
    Žltú kartu dostáva Márius Charizopulos (FC Nitra).

89
    Záver zápasu sa tak lepšie vydaril domácim, ktorých delia od zisku troch bodov už len záverečné minúty.

88
    Sereď dala gól!

Výborný záver zápasu, v ktorom sa presadzujú domáci futbalisti. BANKOLE ADEKUOROYE strieľa druhý gól, keď krásne spoza pokutového územia obstrelil bezmocného Hrošša.

87
    Tento center sa však futbalistom Serede vôbec nevydaril a odkopávať od brány tak bude brankár Hroššo.

86
    Baez výbornou kolmicou vysunul Moronga, ktorý však zakončil cez obrancu Nitry len na ďalší rohový kop.

85
    Striedanie v tíme ŠKF iClinic Sereď: z ihriska odchádza Ľubomír Ulrich, prichádza Matej Loduha.
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Tomáš Vestenický, prichádza Jaroslav Machovec.

85
    Hrdinom tohto zápasu sa mohol stať striedajúci Subotič, ktorý dostal dobrú nahrávku od Baeza, no jeho prízemné zakončenie tesne míňa Hroššovú bránu.

84
    V týchto momentoch sa svedkami otvoreného futbalu a hra sa prelieva z jednej strany na druhú.

83
    Chovanec si dobre nabehol do voľného priestoru, no celú akciu zastavuje zdvihnutá zástavka postranného rozhodcu.

82
    Opäť menšia roztržka tentokrát medzi Charizopulosom a Ulrichom, no hra bude môcť pokračovať ďalej.

81
    Gatarič sa snažil vysunúť nabiehajúceho Ulricha, no ešte pred ním dobre zakročil brankár Hroššo.