Sereď – Nitra 2:1 (kon.) | Trnava – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Žilina 1:2 (kon.)
Podbrezová – Trenčín 2:0 (kon.) | Michalovce – Ružomberok 2:2 (kon.) | Senica – Dunajská Streda 1:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:2 (1:1)
ŠK Slovan Bratislava
sk Sobota 29.09.2018, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 10. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:17. (19:59:45)

Máme za sebou najväčšie slovenské derby, z ktorého vyšiel víťazne Slovan Bratislava.
    Zápas nebol pekný, ale bol nabitý emóciami, ako sme mohli očakávať. Za Slovan sa presadil aj najlepší strelec Fortuna Ligy Andraž Šporar, na ktorý dokázal odpovedať ešte do polčasovej prestávky Marek Bakoš.

Obraz hry v druhom polčase sa trocha zmenil, ale gól sa podarilo vsietiť len hosťom, konkrétne to bol Dražić, ktorý rozhodol zápas.

Slovan je po 10.kolách stále neporazený, dnes zaknihoval 4. výhru v rade, Trnava naopak 4.prehru v rade.

Od nás je to dnes všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.

90+4

90+4
    Moha obišiel Hladíka a preveril pozornosť Chudého.

90+3
    Trnava lopty nakopáva, hostia hlavičkujú späť.

90+2
    Domáci to skúšali stredom ihriska, ale neúspešne.

90
    Nadstavený čas v druhom polčase sú 3 minúty.

90
    Trnava sa snaží dostať na polovicu súpera, ale lopta je stále v zámedzí.

89
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dejan Dražić, prichádza Adam Laczkó.

88
    Faul Miesenböcka v strede ihriska na Salátu.

87
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Erik Jirka, prichádza Patryk Małecki.

87
    Po rohu napokon hvizd, fauloval Tóth.

86
    Jirka sa dostal do šestnástky, vystrelil, ale lopta bola tečovaná. Roh Trnavy.

85
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Joeri de Kamps, prichádza Vukan Savičevič.

84
    Po dlhom aute lopta lietala v šestnástke Greifa, ktorý to napokon vyriešil ukrytím lopty do rukavíc.

83
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Jakub Rada, prichádza Fabian Miesenböck.

82
    Šanca domácich! Čanturišvili z ľavej strany centroval na vzdialenejšiu žrď, tam sa do vzduchu zavesil Grendel, ale hlavičkoval vedľa brány.

81
    De Kamps krásne vysunul Mohu, ktorý si poradil s Kadlecom, poslal loptu na druhú stranu, kde bežal Šporar, ktorý z pol metra netrafil prázdnu bránu.