Zlín – Brno 1:3 (kon.) | Karviná – Olomouc 3:2 (kon.) | Jihlava – Třinec 2:3 (kon.)
MFK Karviná
3:2 (1:1)
SK Sigma Olomouc
Neděle 30.09.2018, 11:00 • Kovona Karviná • Juniorská liga – Morava • 10. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:11:10)

Je dobojováno. Domácí šli do vedení, ovšem byli to hosté, kteří měli krátce po startu druhého poločasu navrch. Karviná má ale Nikolaose Fokaidise, který dvěma přesnými zásahy obstaral tři body pro domácí, Sigma z dobře rozehraného utkání odchází bez bodu.

90+3

90+2
    Rozhodčí Vojkovský přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu, ta druhá už spěje ke svému konci, víc už se nejspíše nestane.

90
    Balón se dostal až do pokutového území domácích, vzápětí do zámezí. Podle všeho to bylo od hostujícího hráče, odkopávat bude Pastornický.

89
    Jedna z posledních příležitostí pro Olomouc na srovnání skóre. Sigma bude rozehrávat rohový kop z levé strany hřiště.

88
    Tohle domácím vyhovuje, budou totiž rozehrávat přímý kop jen kousek za velkým vápnem. Žlutou kartu vidí Mojmír Chytil.

86
    Následná standardní situace nebezpečí pro Pastornického nepřinesla, hosté se museli rychle vracet s kontrem soupeře.

85
    Jiří Piroch si pomohl faulem za žlutou kartu na polovině hřiště, čtvrtá žlutá v zápase, třetí pak pro domácího hráče.

83
    Navíc přichází faul na hostující straně, domácí s následnou rozehrávkou nepospíchají, do konce zbývá zhruba osm minut.

82
    Karvinští teď velmi chytře drží balón na útočné polovině a do zakončení se vůbec neženou, čas hraje v jejich prospěch.

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka utkání, které má zatím o něco lépe rozehráno domácí Karviná.

79
    Sigma se v posledních minutách v podstatě vůbec nedostává k pokutovému území soupeře, hraje se především na její polovině.

77
    Hlavní rozhodčí Vojkovský opět přerušuje hru, hostům se nabízí slušná standardní situace z velmi dobré pozice!

76
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu a dá se očekávat, že domácí už budou hrozit především z brejkových situací.

75
    Rychlý pokus o odpověď Sigmy se s úspěchem nesetkal, zadáci Karviné drží balón a kombinují na vlastní polovině hřiště.

74
    Karviná právě vstřelila branku!
    Skóre je jako na houpačce, v tuto chvíli jsou to domácí, kteří jdou do vedení, druhý přesný zásah zaznamenává NIKOLAOS FOKAIDIS!

72
    Domácí teď dlouho drželi svého protivníka poblíž jeho vlastního vápna, soupeř se poté osvobodil za cenu dlouhého odkopu.