Hartberg – Austria 0:1 (kon.) | Mattersburg – Wacker 2:1 (kon.) | Linz – Sturm Graz 0:0 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:1 (0:0)
FC Wacker Innsbruck
Neděle 30.09.2018, 14:30 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakouská Bundesliga • 9. kolo

To je ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:25:16)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:12.

A je konec. Domácí si závěr utkání pohlídali a v posledních šesti minutách se nikam nehnali. Innsbrucku pokračuje série proher, která je nyní na čísle tři. Pro Mattersburg tohle byla velmi důležitá výhra, která je nyní posouvá na 7. místo. Hosté se dále drží na předposledním místě. Utkání podstatě rozhodla červená karta, která přišla ve 2. minutě. Hosté měli výhodu dvou penalt, proměnit dokázali však pouze jednu a to také rozhodlo vývoj utkání.

90+3

90+2
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Ilkay Durmus, přichází Florian Buchacher.

90
    Žlutou kartu dostává Nedeljko Malic (SV BauWelt Koch Mattersburg).

89
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Daniele Gabriele, přichází Florian Rieder.

88
    Teď se však pokusili o rychlý útok, ale ani ten nevychází z důvodu útočného faulu.

87
    Hráči Mattersburgu už nikam nespěchají a volně kombinují na polovině Innsbrucku.

84
    Hostům se již nechce běhat, a tak nechávají domácí, volně pohybovat na své polovině.

82
    Domácí opět pokračují v aktivitě a jsou již blízko třem bodům.
    80. Rene RENNER - 2:1

80
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Do třetice všeho dobrého! Rohový kop byl poslán na zadní tyč. Z opakovaných záběru je však vidět, že míč nikdo netečoval a přímo z rohového praporku se dnes již podruhé prosazuje RENE RENNER. Nádherný gól.

79
    Domácí měli dva rohové kopy, ty však nedokázali využít a nyní přichází třetí.

78
    Knett teď předvedl perfektní zákrok. Do vápna přilétl centr z pravé strany, který skvělým zákrokem Knett vyráží na roh.

77
    Domácí v posledních minutách nechtějí Innsbruck vůbec pustit pryč z vlastní poloviny.

75
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Cheikhou Dieng, přichází Michael Schimpelsberger.

74
    Rohový kop byl poslán na zadní tyč, kde Rath ale fauluje a Kerschbauma tvrdě sráží k zemi.