Huesca – Girona 1:1 (kon.) | Villarreal – Valladolid 0:1 (kon.) | Levante – Alavés 2:1 (kon.)
Real Betis – Leganés 1:0 (kon.)
Levante UD
2:1 (2:1)
Deportivo Alavés
Neděle 30.09.2018, 18:30 • Estadio Ciutat de València • Španělská LaLiga • 7. kolo

90+4
    Hosté kopali rohový kop, který ale zakončen nebyl. Následně přišel faul před vápnem, jenž je potrestán dvěma kartami. Jedna za faul, druhá za nesportovní chování.

90+2
    Žlutou kartu dostává Chema (Levante UD).

86
    Nyní se tak trochu rozjel mariáš. Po faulu ve středu hřiště inkasuje žlutou kartu střelec hostů, Rubén Sobrino. Utkání se spíše dohrává a v posledních minutách je pořádně rozkouskováno.

85
    José Luis Morales následně zastavoval nedovoleně akci hostů po pravé straně. Domácí borec vidí žlutou kartu a Deportivo bude rozehrávat standardní situaci.

80
    Hosté se nyní dostali do střelecké pozice z pravé strany, ale Oier Olazábal skvěle zasáhl! Následně zbytečně fauloval Rubén Rochina, který inkasuje žlutou kartu.

73
    Nyní se to ve středu hřiště slušně zbláznilo a přišly hned tři fauly během asi pěti sekund. Podle sudího to nejvíce přehnal Sanjin Prcić, jenž inkasuje žlutou kartu.

45+1
    Před koncem prvního poločasu se rozdá první žlutá karta. Pronikající Rubén Duarte byl faulován ošklivým šlapákem od Jasona, jenž je prvním hříšníkem duelu.

David Panuška

Branky: 19. Jason (Rochina), 36. Toňo – 5. Sobrino (I. Gómez)

Karty:   45+1. Jason (LVN), 73. Prcić (LVN), 80. Rochina (LVN), 85. Morales (LVN), 90+2. Chema (LVN), 90+4. Campaña (LVN), 90+4. Toňo (LVN) – 86. Sobrino (DAL)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:8. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 22:19.
    Levante UD: Olazábal – Cabaco (71. Chema), Postigo, Suárez Pier, Toňo – Rochina (83. Doukouré), Prcić, Campaña, Morales – Jason (60. Simon), E. Boateng.
    Náhradníci: Aitor Fernández – B. Mayoral, Doukouré, Chema, Simon, Martí, Pedro López.

Deportivo Alavés: Pacheco – Aguirregabiria, Laguardia, Maripán, R. Duarte (46. Navarro) – I. Gómez, Pina, García, Burgui (59. Jony) – Sobrino, Guidetti (66. Calleri).
    Náhradníci: Sivera – Vigaray, Calleri, Navarro, Brašanac, Wakaso, Jony.

Rozhodčí: Melero – Torre, Martínez

Diváci: 20 239