Huesca – Girona 1:1 (kon.) | Villarreal – Valladolid 0:1 (kon.) | Levante – Alavés 2:1 (kon.)
Real Betis – Leganés 1:0 (kon.)
Villarreal CF
0:1 (0:0)
Real Valladolid
Neděle 30.09.2018, 16:15Španělská LaLiga • 7. kolo

Tak a je tady konec dnešního zápasu. Domácí celek nakonec nezískal ani jeden bod, i přesto, že byl jasně lepší na hřišti. Neskutečnou smůlu měl domácí útočník Gerard Moreno, který si dneska připravil nespočet šancí, dokonce nedokázal ani proměnit pokutový kop, který byl nařízen pár minut před koncem duelu, míč mířil do levého dolního rohu, brankář ale dokázal tento záměr předpovědět a chytl tuto penaltu, dorážka poté mířila nad branku. Jediná branka padla osm minut po zahájení druhé půle. V pokutovém území se k míči dostal Leonarda Suárez, který svou ránu namířil ke vzdálenější tyčce, na to už brankář nedokázal reagovat. Domácí celek klesá na jedenáctou příčku, soupeř se zvedá a bude hájit osmé místo. (18:12:17)

90+7

90+6
    Ramiro Funes Mori se dostal do zajímavé šance, nedokázal ale dobře zpracovat přihrávku.

90+4
    Nacho Martínez jasně potvrzuje vedení v dnešním zápase! Svou ránu z levé strany namířil do pravé šibenice, opravdu nádherná branka. Radost autora ale překazil rozhodčí, který odmávl ofsajdové postavení, bude z toho volný kop.

90+3
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Míchel, přichází Borja Fernández.

90+2
    Nacho Martínez přechází do rychlého protiútoku a snaží se míč držet na útočící polovině.

90
    Hlavní rozhodčí nakonec bude nastavovat sedm minut! To je ještě hodně času pro domácí celek.

88
    V závěru zápasu se hosté dostávají do hry a už jen nebrání, daří se jim míč vyvést do hloubky hřiště.

86
    Opět bude následovat žlutá karta, provinil se Nacho Martínez.

85
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Antoñito, přichází Yoel Rodríguez.

84
    Jeden z útočníků se poté dostal k dorážce, ale přestřelil, bude z toho odkop od branky.

83
    Tak tohle je neuvěřitelné! Gerard Moreno je dnes opravdu smolař! Nedokázal se totiž prosadit ani z penaltového kopu! Míč mířil do levého dolního rohu, ale přesně tam brankář skočil a povedlo se mu perfektně zakročit! Jordi Masip je za hrdinu!

81
    Kiko Olivas za svou ruku dostává žlutou kartu.

81
    Rozhodčí nakonec nařizuje penaltu! Domácí tým bude mít velkou šanci k vyrovnání!

79
    Hlavnímu sudímu stálé trvá rozhodnutí a hráči jsou celí napnutí.

79
    Hlavní rozhodčí si překontroluje situaci, protože hráči Villarrealu si stěžují, že jeden z obránců zahrál rukou!

78
    Další rohový kop pro hráče ve žlutých dresech, již šestý v druhém poločase. Brankář byl hodně pozorný a předvedl dobrý zákrok, poté míč vyboxoval z vápna.

77
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jaume Costa, přichází Manuel Iturra.

77
    Ve Španělsku je opravdu horko a hráči budou mít krátkou pauzu na to, aby se mohli osvěžit.

Marek Jašek

Branky: 53. Leo Suárez

Karty:   35. M. Gaspar (VLR), 44. Bacca (VLR), 59. Cazorla (VLR) – 36. Čop (RVL), 81. Olivas (RVL)

Neproměněná penalta: 83. G. Moreno (VLR), brankář Masip zneškodnil

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 11:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 17:12.
    Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C) (46. Layún), Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa (77. Iturra) – Fornals, Trigueros, Ra. Funes Mori, Cazorla (67. Toko Ekambi) – G. Moreno, Bacca.
    Náhradníci: Andrés Fernández – Layún, Iturra, Raba, Pedraza, N. Sansone, Toko Ekambi.

Real Valladolid: Masip – Moyano (C), Olivas, F. Calero, Nacho Martínez – Antoñito (85. Y. Rodríguez), Míchel (90+3. B. Fernández), Alcaraz, T. Villa – Leo Suárez (70. Tuhami), Čop.
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Delgado, Keko, De la Fuente, B. Fernández, Tuhami.