Bohemians – Pardubice | 6:7 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Znojmo | 12:6 (kon.) | | | Liberec – Bulldogs | 10:3 (kon.) |
Ostrava – Sparta | 2:5 (kon.) | | | Česká Lípa – Střešovice | 10:7 (kon.) | | | Otrokovice – Vítkovice | 4:5 (kon.) |
Slavia Plzeň – Jičín | 4:8 (kon.) | | | Olomouc – Chodov | 1:13 (kon.) | | | Střešovice – Ostrava | 6:11 (kon.) |
Ne – Liberec | 8:7 (2:1 po s.n.) | | | Panthers – Vítkovice | 5:6 (po pr.) | | | Židenice – Bohemians | 2:4 (kon.) |
konec
PSN Tatran Střešovice
6:11
(0:2, 1:7, 5:2)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
57:02
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Viktoria Grossová – 2 min., Bránění ve hře).
|
|
42:23
|
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Daniela Reindlová – 2 min., Bránění ve hře).
|
|
28:45
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Markéta Vrlíková – 2 min., Bránění ve hře).
|
|
15:16
|
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Monika Zikmundová – 2 min., Sekání).
|
|
15:10
|
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Žaneta Reková – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
|
|
10:18
|
Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Denisa Kotzurová – 2 min., Nedovolené vrážení).
|
|
05:34
|
Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Anežka Viplerová – 2 min., Sekání).
|
Branky a nahrávky:
30. Reková (Zabavská), 41. Reindlová (Zabavská), 50. Reková (Rybínová), 56. Rybínová (Marko), 58. Reková (Reindlová), 60. Reindlová (Válková) – 8. P. Hudáková (Kotzurová), 20. P. Hudáková (Kotzurová), 23. Žurková (Lacková), 24. K. Hudáková (P. Hudáková), 28. K. Hudáková (Vrlíková), 31. Kotzurová (Vrlíková), 32. Kotzurová (P. Hudáková), 34. Káčová (K. Hudáková), 35. Zuzaníková (Žurková), 44. Vrlíková (P. Hudáková), 57. K. Hudáková (Vrlíková)
Rozhodčí: Tomáš Kapr, Michal Tichý
Diváci:
Neproměněná penalta:
PSN Tatran Střešovice:
Humlová (Janglová) – Zikmundová, Válková – Reková, Višvaderová, Reindlová – Lisová, Viplerová, Zabavská – Marko, Houžvičková, Matěvosová – Faťunová, Vlachová, Faltusová – Rybínová.
Náhradníci:
Trenér:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dupčáková (Tomšová) – Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Káčová, Šromotová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dupčáková (Tomšová) – Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Žurková, Vrlíková, Lacková – Káčová, Šromotová, K. Hudáková – P. Hudáková.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Kapr, Michal Tichý
Diváci:
Štěpán Hladký