Bohemians – Pardubice 6:7 (po pr.) | Mladá Boleslav – Znojmo 12:6 (kon.) | Liberec – Bulldogs 10:3 (kon.)
Ostrava – Sparta 2:5 (kon.) | Česká Lípa – Střešovice 10:7 (kon.) | Otrokovice – Vítkovice 4:5 (kon.)
FbŠ Bohemians
6:7 (5:1, 1:3, 0:2 - 0:1)
Sokoli Pardubice
Neděle 30.09.2018, 17:00 • SH Děkanka • Livesport Superliga • 7. kolo

V bojovném útkání nakonec v prodloužení vítězí hosté a připisují si tak dva body do tabulky. Bohemka se nechala uchlácholit brzkým vedením a od druhé třetiny tahala za kratší konec.
    To je ode mě pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Zas někdy příště u živého přenosu z florbalové Superligy. (19:32:01)

Střely na branku:
    Bohemians 22
    Sokol Pardubice – 20

63:41 Martin ZOZULÁK - 6:7

63:41
    Pardubice právě vstřelily branku!
    MARTIN ZOZULÁK dokonal obrat a Pardubice vítězí v prodloužení. Náplast pro Bohemku může bylo alespoň bod do tabulky i když po dnešní povedené první třetině určitě sahali pro plný počet bodů.

62:15
    Bohemka zamka hosty na jejich polovině, ale výraznou šanci si zatím nevypracovala.

60:01

60:00

59:30
    Oddechový čas pro hosty.

56:12
    Bohemka teď předvedla dobrou pasáž a tlačí se za gólem.

54:25
    Pardubice po vyrovnán trochu polevili v nasazení a otěže se ted snaží převzít Bohemka.
    52:58 Patrik PETR - 6:6

52:58
    Autorem branky je PATRIK PETR. Asistence: Adam Šmíd.

48:49
    Dobrý zákrok Kotoučka proti střele Bílého!

47:36
    Juha ted svedl dobrý souboj s Kourkem a vybojoval tak míček pro svůj tým.

46:13
    Pardubice navazují na dobrou druhou třetinu a tlačí se za vyrovnáním.
    Kotouček však zatím připraven.

45:47
    Mladá lajna domácích jako jediná nemá problém s vytvářením šancí a proto ji na hřišti vídáme čím dál častěji.

45:02
    Krebner ted tváří v tvář Levínskému selhal.

44:21
    Série drobných faulů Zezulky, které nakonec odpískal rozhodčí a hosté tak budou mít standartku z rohu.

Štěpán Čuda

Branky a nahrávky: 9. Buršík, 12. Buršík (Krebner), 16. Šebek, 18. Krebner (Cabejšek), 20. Buršík (Krebner), 21. Růžek – 9. Teichman (Petr), 22. Šmíd (Teichman), 32. Žáček (Janeček), 34. Kourek (Dlesk), 42. Šmíd (Teichman), 53. Petr (Šmíd), 64. Zozulák (Levínský)

FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Čihák, Dobisík, Forman, Krbec, Křivanec, Šefčík, Šneberger, Zezulka – Buršík, Cabejšek, Chudina – Juha, Kieler, Kindl (C) – Krebner, Miščík, Netrefa – Růžek, Šebek.
    Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Slabý, Škeřík, Bílý, Krigovský, Hušek, Formánek – Petr (C), Janeček, Zozulák – Kourek, Dlesk, P. Pakosta – Šmíd, Prix, Žáček – Černý, Teichman.

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora