USK Ostrava – Jakubčovice nad Odrou 7:4 (kon.)
USK Ostrava
7:4 (4:0)
Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou
Neděle 30.09.2018, 16:30 • SH Varenská 3098, Moravská Ostrava • 2. Futsal liga východ • 1. kolo

Druhý poločas nám nabídnul snad ještě dramatičtější podívanou, než prvních 20 minut utkání. Časomíra se spustila se skórem 4:0, proto hosté nastoupili s vervou. Dramatický průběh, kterýžto sledovalo 16 diváků, nám přinesl 7 gólů a zajistil konečný výsledek 7:4!

A přístě u kvalitního futsalu naviděnou a napisanou!
    SPORTU ZDAR (18:16:19)

39:40
    20 vteřin před koncem utkání navyšuje vedení domácích hráč číslo 7 Adam Klejnot. Stav utkání je 7:4!

38:32
    Jakubčovice znovu během snižují stav utkání a to ani ne minutu od poslendí branky. Opět se prosadil Tomáš Chalupa. Stav utkání je 6:4!

38:17
    Jakubčovice opět snižují náskok brankou Tomáše Chalupy. Stav utkání je těsně před koncem 6:3!

36:44
    Domácí tým opět zvyšuje své vedení brankou Tomáše Tinky, jemuž asistoval Martin Žýla. Stav utkání je tedy 3 minuty před koncem 6:2!

36:01
    Domácí si právě vybrali Time-Out.

34:14
    Další faul hostů následován již šestým faulem domácích, který hostům přinesl penaltu. Tu však hráč číslo 23 David Molnár neproměnil a stav utkání je tedy beze změny 5:2.

33:32
    Žlutou kartu nyní održel domácí hráč Tomáš Kaduch za faul na hráče hostí Kamila Molnára.

32:13
    Žlutou kartu obdržel hráč domácích a autor dvou branek, Jakub Kolenko.

32:01
    Jakubčovice opět snižují skóre. Branku vsítil David Molnár, jemuž asistoval Vavroš Daniel. Stav utkání je 5:2!

27:20
    Žlutou kartou inkasoval hráč hostí s číslem 3, Tomáš Murin.

27:05
    Již druhou branku utkání vstřelil hráč domácích s číslem 20- Jakub Kolenko. Stav utkání je 5:1!

26:59
    Během krátké chvíle jsme shlédli faul ze strany domácích i hostí.

25:43
    Jakubčovice snižují náskok domácích po trefě Tomáše Chalupy. Stav utkání je 4:1!

25:40
    Faul ze strany hostů.

25:03
    Domácí hráč číslo 7- Adam Klejnot smolně minul bránu hostí. Stav utkání je prozatím neměnný 4:0.

24:17
    Viděli jsme další faul ze strany domácích.

21:33
    Poprvé fauloval a zároveň vytřel podlahu hráč domácího celku- Chlopek Patrik.

Nikolas Papadopulos

Hledáme zpravodaje pro tým Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou. Více informací zde.

Branky: 12. Kolenko Jakub (Krumnikl), 13. Vyka Marek (Krumnikl), 14. Chlopek Patrik (Žýla), 19. Tinka Tomáš, 28. Kolenko Jakub (Martin), 37. Tinka Tomáš (Martin), 40. Klejnot Adam – 26. Chalupa Tomáš (David), 33. Molnár David (Daniel), 39. Tomáš (Daniel), 39. Tomáš (David)

USK Ostrava: 15. Papadopulos Nikolas, 20. Kolenko Jakub, 8. Tinka Tomáš, 21. Vyka Marek, 17.Hulboj Mateasz , 5. Kaduch Tomáš, 18. Žýla Martin, 10. Chlopek Patrik, 16. Krumnikl Marek, 1. Kohler David, 7. Klejnot Adam
    Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou: 17. Pavelka Aleš, 2. Chovanec Denis, 7. Vavroš Daniel, 8. Molnár Kamil, 3. Murin Tomáš, 21. Chalupa Tomáš, 23. Molnár David, 1. Černoch David

Rozhodčí: Klečacký Marek, Havlík Přemysl; delegát: Vokulič Miroslav