Bournemouth – Crystal Palace 2:1 (kon.)
AFC Bournemouth
2:1 (1:0)
Crystal Palace FC
Pondělí 01.10.2018, 21:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 7. kolo

Utkání sledovalo 10 199 diváků. (23:05:21)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:8. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:12.
    Bournemouth získal čtvrté letošní vítězství a na svém stadionu je stále neporažen

Utkání je u konce a po dramatickém závěru se z výhry raduje domácí Bournemouth. Vstup do druhého poločasu ale měli hosté a už v 55. minutě se tvrdou ranou pod břevno trefil Patrick van Aanholt. Londýnský klub si pak vytvořil menší územní převahu, ale dalšího gólu už nedosáhl. Už to pak vypadalo na remízový výsledek, když v 86. minutě fauloval Sakho loktem domácího Lermu, rozhodčí nařídil pokutový kop a ten o minutu později Junior Stanislas s přehledem proměnil. Vedení 2:1 už Bournemouth nepustil a s 13 body je nyní na sedmém místě tabulky. Crystal Palace jich má sedm a je na 13. místě.

90+6

90+5
    Ryan Fraser je dalším hráčem, který si prohlédl žlutou kartu.

90+4
    Domácím se podařilo pro tuto chvíli odkopnout pryč z vápna, ale pouze k hráčům Crystal Palace.

90+3
    ... a také hostující James Tomkins.

90+3
    ... hostující Cheikhou Kouyaté...

90+3
    Žlutou kartou byl potrestán domácí Jefferson Lerma...

90+2
    No a pozor, máme tu poměrně velkou strkanici u středového kruhu, Michael Dean vše pozoruje a počkáme si na tresty.

90+1
    Po Hennesseyho rozehrávce se hosté moc daleko nedostali, hraje se zase na polovině Crystal Palace.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89
    A jak se dalo čekat, tak hosté vrhají vše do útoku, tohle už nebude na trpělivou kombinaci k pokutovému území.

88
    Crystal Palace teď musí finišovat, pokud nechce z docela dobře rozehraného utkání odjet s prázdnou.
    87. Junior STANISLAS - 2:1

87
    Bournemouth právě vstřelil branku!
    Míč si na penaltu postavil JUNIOR STANISLAS, nechal Hennesseyho skočit na jeho levou ruku a sám zakončil doprostřed branky. Domácí vedou chvíli před koncem 2:1.