Jaroslavl – Nižněkamsk 2:4 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 0:6 (kon.) | Viťaz – Omsk 0:6 (kon.)
Spartak Moskva
0:6 (0:2, 0:1, 0:3)
SKA Petrohrad
Úterý 02.10.2018, 18:30 • CSKA Arena • KHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek úterního večera! (21:11:06)

Trestné minuty: 18 – 6

Utkání mezi Spartakem a SKA je u konce. Z vítězství 6:0 se přitom radují hokejisté Petrohradu, kteří byli v zápase lepším týmem. Domácí si sice vytvořili několik šancí, prostřelit brankáře Igora Šesťorkina se jim ovšem ani jednou nepodařilo.
    Konečný výsledek: Spartak Moskva - SKA Petrohrad 0:6

59:55
    Nikoncev se s pukem daleko nedostal, Petrohrad a Šesťorkin to dnes zvládnou s nulou.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a zároveň také celého dnešního utkání.

58:46
    Voronin a jeho střela z těsné blízkosti, Šesťorkin si s ní ovšem dokázal poradit.

57:49
    Nepřesnost a zakázané uvolnění v podání Petrohradu.

57:04
    Sedmý gól SKA mohl přidat po pasu od Dacjuka Jakupov, Bespalov se ale vyznamenal svým levým betonem.
    56:27 Alexej KRUČININ - 0:6

56:27
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš! Na druhé straně se prosadil po přihrávce od Barabanova ukázkovým bekhendovým blafákem ALEXEJ KRUČININ. Asistence: Alexandr Barabanov.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 11. Dacjuk (N. Gusev, Hersley), 12. Děrgačov, 26. Gavrikov (S. Plotnikov, Děrgačov), 49. Koskiranta (Rukavišnikov, S. Plotnikov), 52. Dacjuk (N. Gusev, Jakupov), 57. Kručinin (Barabanov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (27. Bespalov) – Gončarov, Dyblenko, Grigorev, Kutějkin (C), A. Osipov, Kulik, Provolněv – Karsums, R. Hanzl, Maxwell – Chochlačov, Zubov (A), Daugavinš – Nikoncev, A. Voronin (A), Truňov – Talalujev, Šaškov, Kosov – Šalagin.
    SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov, Hersley, Chafizullin, A. Bělov (A), Rukavišnikov, Zub, Sjomin – N. Gusev, Dacjuk (C), Jakupov – Kručinin, Byvalcev, Barabanov – Děrgačov, Koskiranta, S. Plotnikov (A) – V. Tichonov, Kablukov, O. Li – Nikolajev.

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Konstantin Olenin – Sergej Šeljanin, Nikita Šalagin

Diváci: 10 367