0:3 (0:0, 0:0, 0:3 - N 1:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 02.10.2018, 18:00Extraliga dorostu • Skupina Západ

To je ode mě pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (20:16:08)

Plzeň po dnešku zůstává stoprocentní a dále opanuje tabulku! Dokázala si poradit i se silnou Slavií a bere tři body. Domácí uspěli alespoň v nadstavbě a dotáhli se na druhý Chomutov.

62:52
    Slavia právě vstřelila branku!
    Pražané se poprvé trefují až v prodloužení, bod jim vybojoval svým gólem JAKUB ALTRICHTER! Asistence: Vojtěch MalPražané ínek.

60:01

Západočeši zvládli poslední část na jedničku, skórovali hned třikrát a vítězí posedmé v sezóně, zatím ani jednou nezaváhali! Nyní se o bonusový bod bude bojovat v nadstavbě.

Skončila třetí třetina.

49:02
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Korčák – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Svoboda – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).

47:33
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Při hře čtyři na čtyři se Škoda prosazuje znovu, svůj druhý gól střílí JAKUB ŠILER! Asistence: Josef Dáňa.

46:37
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kluch – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hauser – 2 min., krosček).

44:30
    Poslední část zatím indiánům vychází na jedničku, vedou už 2:0! O druhý gól se postaral JAKUB ŠILER. Asistence: Petr Hauser.

42:42
    První branka utkání je na světě, prosazují se hosté, konkrétně MATĚJ KORČÁK! Asistence: Adam Dvořák a Marek Soukup.

40:01

Z technických důvodů přineseme z poslední třetiny pouze změny stavu.

Branku v Edenu nepřinesla ani druhá třetina. Obě mužstva sice byla dopředu hodně aktivní, všechny nebezpečné situace ale vyřešili výborní gólmani, kteří zatím pochytali vše. Největší šanci měl slávistický Svoboda, jenž se dostal ve středním pásmu k odraženému puku a vyrazil sám na Bočana. Ten ale jeho střelu vykryl a udržel hostům čisté konto. Boj o důležit body tak bude pokračovat v závěrečné třetině.

40:00

39:56
    Domácí zastavuje v cestě dopředu postavení mimo hru.

39:24
    Závar před domácí svatyní vyřešil dobrým zákrokem Pittr.

Martina Kramerová

Branky a nahrávky: 63. Altrichter (Malínek) – 43. Korčák (Dvořák, Soukup), 45. Šiler (Hauser), 48. Šiler (Dáňa)

HC Slavia Praha: Pittr (Janura) – Dráb, Čech, Stejskal, Srdínko, Hrdlička, Palát, Kluch – Svoboda, Malínek, Greguss, Altrichter, Slavíček, Brummel, Skoupý, Hofmann, Novák, Krásný, Vymětal
    HC Škoda Plzeň: Bočan (Vondraš) – Hodinář, Kanta, Schindler, Jiříček, Jasečko, Špaček, Pánik – Hauser, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup, Matoušek, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo