Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 0:1 (kon.) | Poprad – Miskolc 3:2 (po pr.) | Banská Bystrica – Detva 2:3 (po pr.)
Trenčín – Zvolen 2:4 (kon.) | Nitra – Žilina 4:1 (kon.) | MAC Budapešť – Košice 1:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Úterý 02.10.2018, 17:00 • ZS Spišská Nová Ves • Tipos Extraliga (SR) • 8. kolo

Zápas, který sledovalo 310 diváků, je díky bohu minulostí. Děkuji vám za pozornost a pevně věřím, že se oba týmy polepší a divákům nabídnou v dalších zápasech zajímavější podívanou. Od klávesnice se s vámi loučí Igor Mainka. (19:20:11)

Nepohledný souboj druhého a čtvrtého týmu soutěže rozhodl jediný gól. O ten se ve druhé třetině postaral v přesilovce Adam Zbořil a zajistil Novým Zámkům tři body, neboť v poslední části nevyužil obrovskou šanci Marek Uram.

Nové Zámky se tímto vítězstvím posunou do čela tabulky o dva body před druhé Košice. Hosté zůstávají na čtvrté pozici.

59:42
    Bajtek mohl definitivně zajistit tři body, ale střelou od levého mantinelu minul prázdnou domácí branku!

59:27
    Mikuláš už je bez brankáře.

59:07
    Hosté dostali kotouč za branku Kislicyna.

59:04
    Vhazování ve středním pásmu, blíže novozámecké bráně.

58:50
    Kislicyn putuje na střídačku, domácí hrají bez brankáře.

58:40
    Domácí drží puk v obranném pásmu, Kislicyn se kouká na střídačku.

57:08
    Rogoň si nabruslil po pravé straně před kruh a zápěstím vystřelil, Kislicyn puk vyrazil.

56:07
    Piatka nepřesně střílel od modré čáry, puku se zmocnili hosté a zavezli kotouč do středního pásma.

55:50
    Zakázané uvolnění v podání domácího týmu.

55:19
    Nejezchleb pálil od modré, ale puk se odrazil pouze od zadního mantinelu do zadní části branky.

54:58
    Menší strkanice u novozámecké střídačky mezi Uhríkem a Zbořilem. Rozhodčí však nebudou vylučovat.

53:45
    Na druhé straně zaútočil po levé straně Ručkay a nahozením na mikulášskou branku donutil k zákroku Kislicyna.

53:16
    Další nejistý zákrok Košarišťana. Ani z následného závaru domácí nedokázali vyrovnat.

52:35
    Košarišťan pouze srazil před sebe nahození od levého mantinelu, ale dojíždějící soupeř nedokázal ani dvakrát překonat zámeckého brankáře!

50:51
    Štrauch v obrovské šanci před mikulášskou brankou, ale hostující hráč ani nadvakrát nepřekonal Kislicyna!

49:18
    Kriškovu střelu od modré zneškodnil novozámecký brankář.

48:52
    Nádašdi zavezl puk podél levého mantinelu do útočného pásma a následně nahodil kotouč na bránu, kde už byl připravený Košarišťan a puk schoval do výstroje.

47:59
    Na ledě je i Ručkay a Zámky jsou v plném počtu.

47:14
    Rogoň je na ledě a hosté vyhazují puk k domácí brance.

46:28
    Kriško pálil z hranice levého kruhu, posléze měl vynikající pozici Uram, ale legenda znojemského hokeje netrefila odkrytou bránu!

14:14
    Velmi dobrá šance pro Liptovský Mikuláš. Na trestnou lavici putuje Henrich Ručkay za podražení.

45:22
    Hosté vyhodili puk do obranného pásma soupeře.

44:48
    Patrik Rogoň podrazil soupeře před brankou Liptovského Mikuláše a domácí budou mít výhodu přesilové hry.

43:42
    Ručkay s Juríkem zavezli puk za mikulášskou branku, ale tam o puk přišli.

41:43
    Výborná šance domácího celku, Oško vrátil puk do brankoviště, kam se domácí natlačili, ale Košarišťan betonem zabránil puku v cestě do branky!

41:10
    Zakázané uvolnění. Vhazování před novozámeckým brankářem.

40:01

Prostřední třetina nám konečně nabídla gól. Postaral se o to Adam Zbořil, který využil jednu z mnoha přesilovek Nových Zámků. I přes jednogólový náskok hostů je zápas ještě otevřený a o vítězi rozhodne třetí třetina.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:39
    Košarišťan podržel hostující celek! Po střele od levého mantinelu se k dorážce dostal Sukeľ, ale z otočky trefil pouze beton hostujícího gólmana.

38:20
    Domácí jsou kompletní.

37:38
    Po přihrávce zpoza branky pálil z mezikruží Ručkay, ale netrefil branku.

37:06
    Domácí vyhodili puk přes všechny čáry.

35:55
    Další přesilovka pro hosty. Richard Huna nedovoleně bránil soupeři a čeká ho dvouminutový trest.

35:32
    Rogoň zkoušel přes dva hráče vypálit z pravého kruhu, ale domácí dvojici neprostřelil. Vzápětí dostal přihrávku zpoza brány Bajtek, ale tísněný nedokázal nasměrovat kotouč za záda Kislicyna.

34:25
    Domácí jsou v plném počtu a nyní se hraje před Kislicynovou brankou.

33:54
    Zaťko dvakrát nebezpečně vypálil od modré čáry, ale puk do mikulášské brány neprošel.

32:03
    A další přesilovka pro Nové Zámky. Na trestnou lavici putuje Karol Korím, který je vyloučený na dvě minuty za hákování.

30:58
    Nové Zámky právě vstřelily branku!
    Hosté využívají přesilovku! Zaťko přihrál od modré na hranici kruhů ADAMOVI ZBOŘILOVI, jeho první střelu domácí hráč tělem zastavil, ale dorážka už byla přesná a zamířila do mikulášské sítě! Asistence: Miroslav Zaťko – 0:1!

A znovu se bude vylučovat. Nejezchleb zahákoval Krišku, který pád trochu přihrál. Přesilovka Nových Zámků bude pokračovat.

29:14
    Přesilovka pro Nové Zámky. Na dvě minuty za faul loktem byl vyloučen Michal Uhrík.

28:48
    Hosté i další oslabení přežili bez inkasované branky, přesto domácí byli nejblíž ke skórování.

27:29
    Štrauch bojoval v útočném pásmu s obránci soupeře, dlouho držel kotouč, ale domácí hráči ho ke střele nepustili.

26:55
    Po přihrávce z pravé strany tečoval puk před brankovištěm Uhrík a nasměroval kotouč do pravé tyče Košarišťanovy brány!

26:48
    Domácí hráč se snažil rozjet do útočného pásma, ale byl zasažen hokejkou do obličeje. Na trestnou lavici míří Martin Jakúbek.

25:48
    Bajtkova střela z mezikruží minula mikulášskou branku.

24:56
    Novozámečtí zaútočili v situaci tři na dva, ale nepřesnou přihrávkou založili protiútok, po kterém se před brankáře Košarišťana prokličkoval Róbert Huna, ale backhandovou kličkou nedokázal zasunout kotouč do odkryté brány.

23:35
    Hosté situaci čtyři na tři i pět na čtyři přežili bez úhony.

21:35
    Tak domácí budou hrát výhodnou přesilovku čtyři na tři. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Henrich Ručkay.

20:01

V první třetině jsme viděli vyrovnané utkání. Hosté si vypracovali jednu šanci v první polovině, ale tu neproměnili. Domácí i přes dvojnásobnou přesilovku nedokázali pokořit Košarišťana v novozámecké bráně a proto jsme v úvodní dvacetiminutovce gól neviděli.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:54
    V závěru první třetiny dojde k oboustrannému vyloučení. Na straně Nových Zámků byl vyloučen Miroslav Zaťko na dvě minuty za držení hole. Liptovský Mikuláš oslabil na dvě minuty za hákování Miika Heikkilä.

19:19
    Andresonsova střela od modré čáry minula branku, domácí se zmocnili puku a v plném počtu zakládají nový útok.

18:49
    Puk je v obranném pásmu Nových Zámků.

18:11
    Nepříjemná střela Šimuna od modré čáry, Kislitsyn puk vyrazil přes sebe. Vzápětí znovu pálil hostující hráč a opět byl úspěšný brankář Mikuláše.

17:15
    Radoslav Suchý nedovoleně zastavil Bajtka na modré čáře a jde sedět na dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Nové Zámky.

16:59
    Hosté jsou v plném počtu.

15:44
    Nádašdiho rána z hranice pravého kruhu skončila pouze na bránícím hráči, soupeř vyhodil puk k domácí brance.

14:59
    Domácí budou mít trochu delší přesilovku o dvou hráčů, neboť David Videlka nabral puk na backhandovou stranu a vyhodil ho přes plexisklo mimo led.

14:16
    Uram hledal zpoza branky spoluhráče, ale nebyl dostatečně přesný.

13:50
    Fábry vyskočil z trestné lavice, po pravé straně si najel do pravého kruhu, odkud vypálil, ale Kislitsyn puk schoval do výstroje.

13:35
    V končícím oslabení si pomohl krosčekem u mantinelu Michal Novák a domácí budou mít krátkou dvojnásobnou výhodu.

11:41
    Přesilovku si zahrají domácí. Na dvě minuty za napadení byl vyloučen Branislav Fábry.

08:31
    Števuliak vypálil prudce na soupeřovu bránu, jenže Košarišťan byl na svém místě a střelu zneškodnil.

06:39
    Domácí přežili první oslabení bez inkasovaného gólu.

04:39
    V předchozí situaci si nedovoleně pomohl domácí Baranov a Nové Zámky čeká první přesilovka. Egor Baranov je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Velká šance Nových Zámků! Kislicyn předvedl fantastický zákrok proti Andersonsově střele i následné dorážce hostujícího hráče!

02:04
    Sukeľ pálil z mezikruží, ale Košarišťan byl úspěšný a střelu soupeře lapil.

00:25
    Hned v úvodu se dostali dopředu hokejisté Nových Zámků, ale Kislitsyn z první střely neinkasoval.

00:01

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Kislicyn (Hollý) – Mezovský, Nádašdi, Kurali, Suchý, Nemec, Korím, Bača, Fereta – Kriška, Huna Rich., Huna Rób. – Heikkilä, Uhrík, Baranov – Uram, Lichanec, Sukeľ – Števuliak, Piatka, Oško.

HC Mikron Nové Zámky: Košarišťan (Glosár) – Kudla, Andersons, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, Ondrušek – Štrauch, Hruška, Nejezchleb – Jurík, Zbořil, Ručkay – Rogoň, Šimun, Bajtek – Videlka, Fábry, Jakúbek.

Rozhodčí: Orolin, Soós – Stanzel, Soltész.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

V úterý pokračuje 8. kolem slovenská Tipsport Liga. My se společně podíváme na utkání mezi HK32 Liptovský Mikuláš a HC Nové Zámky. A bude se jednat o velmi atraktivní souboj, hosté se aktuálně nacházejí na skvělé druhé příčce tabulky, domácí tým na čtvrté pozici.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.