Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 0:1 (kon.) | Poprad – Miskolc 3:2 (po pr.) | Banská Bystrica – Detva 2:3 (po pr.)
Trenčín – Zvolen 2:4 (kon.) | Nitra – Žilina 4:1 (kon.) | MAC Budapešť – Košice 1:2 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
HKM Zvolen
Úterý 02.10.2018, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR) • 8. kolo

Je dobojováno! V první třetině jsme branku neviděli, v té druhé šli do vedení hosté. Domácí ve třetí části otočili průběh a ještě devět minut před koncem vedli. Jenže i Zvolen dokázal otočit průběh a jako první tým si z Trenčína letos odváží všechny tři body! Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:48:15)

59:35
    Zvolen právě vstřelil branku!
    Do samostatného úniku proti prázdné brance se dostal MICHAEL VANDAS. Ten byl ještě faulovaný frustrovaným Radivojevičem, i přesto puk nakonec dovezl do odkryté svatyně! Asistence: Rastislav Špirko a Vojtech Zeleňák.

59:04
    Tato rozehrávka se domácím vůbec nepovedla, odpískán je icing. Valent se tak zase na nějakou chvíli vrací mezi tři tyče.

58:53
    Podle čárového ofsajd, podle opakovaných záběrů nikoliv. Trenčínští hokejisté se poté doslova vrhli na čárového, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:47
    Valent zůstává na střídačce, Dukla to zkusí v šesti bruslařích!

58:47
    Trenčín teď docílil toho, co potřeboval. Skapski musel přerušit hru, domácí lavička si vzápětí vyžádala oddechový čas!

57:12
    Vylučovat se nebude, rozhodčí se dlouho radili, byla posunutá branka. Vhazovat se bude v útočném pásmu Dukly.

56:37
    Skóre je jako na houpačce, v tuto chvíli jsou to zase hosté, kteří mají navrch! Postaral se o to PETR ULRYCH, jeho tvrdá rána od modré skončila přesně v horním růžku domácí branky! Asistence: Rastislav Špirko a Michael Vandas.

55:16
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka třetí dvacetiminutovky, Lušňák teď vracel kotouč před branku, brankář Valent zasahovat nemusel.

54:30
    Do zajímavého úniku se dostával Bartovič s Heclem. První jmenovaný přihrával za sebe, jenže tam už byl připravený bránící hráč.

53:15
    Radivojevič teď dlouho držel puk o mantinelu v útočné třetině. Poté o něj přišel a Dukla musí rychle bruslit zpět.

52:29
    Poslední minuty nám ukázaly, že každý další faul může rozhodnout. Hraje se teď hodně disciplinovaně na obou stranách.

51:09
    Netrvalo to dlouho, hosté využívají taktéž přesilovou hru a srovnávají! Od modré čáry napřáhl ADAM DRGOŇ, brankář Valent toho moc neviděl! Asistence: Peter Zuzin a Petr Obdržálek.

49:51
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Holenda – 2 min., podrážení).

49:16
    Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
    Střelu Bartoviče Skapski vyrazil před sebe, puk si našel TIBOR VARGA, který ho následně poslal do odkryté branky. Domácí otáčí skóre a dostávají se do vedení! Asistence: Milan Bartovič.

48:44
    Spousta prostoru pro Vargu. Jeho střela švihem skončila pouze na hostujícím brankáři, Dukla pokračuje v útočné snaze.

48:03
    Vyloučení v týmu HKM Zvolen (Handlovský – 2 min., držení hole).

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 46. Bartovič (Holenda, Sádecký), 50. Varga (Bartovič) – 28. Vandane (Handlovský, Špirko), 52. Drgoň (Zuzin, Obdržálek), 57. Ulrych (Špirko, Vandas), 60. Vandas (Špirko, Zeleňák)

HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Holenda, Rýgl, Bohunický, Cebák, Marek Hudec, Bokroš, Martiška – Sojčík, Ölvecký, Radivojevič – Hecl, Sádecký, Bartovič – Mikula, Bližňák, Varga – Švec, Pardavý, Denis Hudec – Špankovič
    HKM Zvolen: Skapski (Tomek) – Poyhönen, Vandane, Růžička, Zeleňák, Roman, Drgoň, Ulrych – Handlovský, Špirko, Vandas – Obdržálek, Holovič, Šišovský – Zuzin, Kytnár, Chovan – Andrisík, Petráš, Lušňák – Halama

Rozhodčí: Jonák, Kókai – Synek, Váczi