David Servis – Žďár n/S 2:9 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:3 (po pr.) | Kopřivnice – Orlová 10:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 03.10.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 7. kolo

Moravské Budějovice vítězí v Pelhřimově 2:1, kdy byli hosté celkově aktivnější a body putují k hostům zaslouženě. Domácí tým se sice snažil, ale dnes domácím nebylo přáno. To je ode mě pro dnešek vše a někdy příště napočtenou. (20:14:57)

Timeout domácích, kteří zřejmě zkusí hru bez brankáře, neboť se vhazuje u Jekela.

59:24

59:20
    Čejka zazvonil na domácí branku.

58:34
    Domácí vyhazují, ale nadějně se rodící brejk končí nepřesnou rozehrávkou...

57:55
    Zámek...

Timeout hostů

57:24
    Tak Filip Kasalý se vrátil na led, ale hned obdržel dvě minuty za podražení.

56:08
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Jako přes kopírák, opět blesková rána po vyhraném buly v pelhřimovském pásmu a opět je u toho LADISLAV RYTNAUER. Asistence Petr Krutiš.

55:24
    Filip Kasalý dnes dohrál, ale míří do šaten po svých, snad bude domácí útočník v pořádku.

54:01
    Ferda projel okolo Holíka a dost nešetrně ho atakoval...sudí mlčí.

53:42
    Hosté v podstatě dvě minuty šetřili síly a nyní jsou opět aktivnějším týmem.

52:53

52:49
    Teprve nyní se pelhřimovští hráči dostali k Jekelovi, jenž přerušuje hru.

52:21
    Navíc si domácí tým koleduje a v oslabení se dopouští hrubé chyby v rozehrávce, zakončení hostů ale končí v ochranné síti.

51:44
    Domácí přesilovka je zatím hodně nevýrazná...

51:00
    Hosté se osvobozují.

50:42
    David Horký dvě minuty za sekání. Jeho faul odnesl Filip Kasalý, který se jen těžce zvedá z ledu.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 10. Kadlec (Votápek) – 31. Rytnauer (Krutiš), 57. Rytnauer (Krutiš)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Vrátný, Kohút, Port, Pospíchal, Slabý, Kasalý D., Heinrich, Kaminsky, Vysloužil, Votápek, Siřiště, Šulák, Kasalý F., Hadrava Marek, Kadlec
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Čáp (Jekel) – Trnka, Kadela, Wasserbauer, Peroutka, Kabelka, Kliment, Matějka, Lupač, Juráň, Horký, Hačecký, Rytnauer, Čejka, Ferda, Říčka, Krutiš

Rozhodčí: Michal – Křivohlavý, Klouda