David Servis – Žďár n/S 2:9 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:3 (po pr.) | Kopřivnice – Orlová 10:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
HK Opava
Středa 03.10.2018, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 7. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:20:36)

Opava si tedy nakonec připisuje na Bobří hrázi dva body i přesto, že Valaši byli v prodloužení o chlup aktivnějším týmem. Nedokázali však ze svých šancí vytěžit branku, a tak se budou muset z dnešního utkání spokojit pouze s jedním bodem.

63:54
    Opava právě vstřelila branku!
    Chalupa našel DANIELA SPRATKA naprosto milimetrovým pasem na útočné modré a mladý útočník Bobrů si poradil jako zkušený mazák, když se přemístil před Plška a svižnou ranou nad jeho vyrážečku vystřelil Slezanu druhý bod v dnešním utkání. Asistence: Petr Chalupa.

62:53
    Brunec už skoro sebral nahozený kotouč z hole Dvořáka, na poslední chvíli mu ale přeskočil přes hokejku a musel s ním přesunout za bránu Opavy.

62:05
    Pořický vybojoval černou gumu pro svůj tým a sám se s ní vydal do útočné třetiny, kde nyní Bobři hledají cestičku do branky soupeře.

61:16
    Oba mančafty střídají, v držení kotouče znovu Opava po dvou dobrých šancích Valachů.

60:36
    V držení puku je po první půlminutě Slezan, což je při hře tři na tři jedna z velkých výhod.

60:01

Ve třetí periodě dokázala Opava využít přesilovou hru ke srovnání utkání zásluhou Petra Wolfa Žádné další branky jsme se i přes velmi pohledný hokej na obou stranách nedočkali, a tak bude následovat prodloužení.

60:00

59:42
    Opava si vybírá oddechový čas.

59:42
    Váňa si to namířil přes celé kluziště až do útočného pásma, kde pro modrobílé vybojoval útočné pásmo. Vhazuje se před Daňou.

58:36
    Bobři srovnávají formace ve svém pásmu a nadechují se k jednomu z posledních útoků třetí periody.

57:51
    Opava v plném počtu.

57:15
    Žákův ostrý projektil proletěl těsně vedle branky Opavy. Velký tlak Bobrů graduje.

56:35
    Valaši dobře kombinují a zasypávají branku soupeře střelami, žádná z nich se prozatím ale neujala gólově.

55:51
    Vyloučení v týmu HK Opava (Krejčí – 2 min., napadení).

55:20
    Vítek si sám pro sebe ve středním pásmu vybojoval kotouč se kterým zamířil do útočného pásma, tam už na něj ale čekal obránce hostí a o černou gumu jej připravil.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 31. Pořický (Brunec, Baroš), 34. Vaněk (Vítek, Daněk) – 6. Herman (Wolf), 42. Wolf (Malina, Šindelář), 64. Spratek (Chalupa)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (42. Plšek) – Ostrčil, Mikel, Baroš, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa, Žák – Paťava, Brunec (C), Koňařík, Vaněk, Vítek, Pořický, Andris, Kývala, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A), Kuchařík
    HK Opava: Daňa (Wanecki) – Bijota, Krejčí, Šindelář (A), Chujac, Chalupa (A), Slavík, Vilinskij – Pělucha, Herman, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Štindl, Kadula, Spratek, Wolf, Peterka, Černý (C), Malina, Hendrych

Rozhodčí: Vaněk – Mikšík, Čelechovský