1:4 (0:2)
AC Sparta Praha
Čtvrtek 04.10.2018, 15:00 • SK Kazín • Juniorská liga – Čechy • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:00:58)

Je konec. Sparta v dnešním utkání vítězí jasně 4:1 a zůstává tak dále na prvním místě, zatímco Dukla je na sedmé příčce.

Střely na branku: 3:13. Střely mimo: 4:13. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 21:13.

90+2

90+2
    Poté ovšem skončila střela pouze vedle brány.

90+1
    Sparta má ještě jeden přímý kop z dobré pozice.

90
    Posléze se domácí provinili faulem a Sparta má volný kop.

89
    Sparta nyní získala autové vhazování na polovině soupeře.

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    Alespoň gól útěchy dává Dukla dvě minuty před koncem utkání. Autorem branky je ONDŘEJ ŠTURSA.

87

86
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté dávají čtvrtou branku a o vítězi je tak definitivně rozhodnuto! Autorem branky je ONDŘEJ NOVOTNÝ.

84
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Dudl, přichází Ambler.

84
    Posléze se Dukla dopustila faulu a Sparta tak získala volný kop.

83
    Posléze ale skončil míč jen v zámezí a domácí brankář tak má odkop od své svatyně.

82
    Následně se ovšem dopředu dostala Sparta a rovněž získala rohový kop.

81
    Dukla nyní získala rohový kop z pravé strany.

80
    Hosté kontrolují konec utkání a drží míč ve středu hrací plochy.

78
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Flak, přichází Alić.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Traore, přichází Sláma.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Kolman.

78
    Domácí se provinili faulem ve středu hrací plochy a Sparta tak má volný kop.

76
    Domácí mají opět míč ve své moci, ale poté skončil balón jen v zámezí.

74
    Domácí sice získali pokutový kop, ovšem ten následně nebyl proměněn!

74
    Žlutou kartu dostává Palacios (AC Sparta Praha).

74
    Byla nařízena penalta pro Duklu.

73
    Sparta nyní získala rohový kop z levé strany, ale následné zakončení šlo vedle brány.

72
    Střela domácího hráče skončila jen vedle brány a Kotek tak bude mít odkop od své brány.

71
    Nyní ovšem Dukla získala volný kop na polovině soupeře.

70
    Je před námi posledních dvacet minut a Sparta stále vede 3:0 a o vítězi je tak pravděpodobně rozhodnuto.

69
    Hosté nyní mají opět míč ve své moci a po faulu domácích získali volný kop.

68
    Hostující hráč se nyní dostal ke střele, ale s tou si poradil Šťovíček a je to tak další rohový kop.

66
    Sparta nyní získala další autové vhazování na své polovině hrací plochy.

65
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Šolaja, přichází Schneider.

64
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Palečko, přichází Chervak.

64
    Sparta v dnešním utkání jasně dominuje a následně získala autové vhazování.

62
    Žlutou kartu dostává Burda (AC Sparta Praha).

61
    Poté se domácí nachytali v ofsajdové pasti.

60
    Následně to ovšem vyřešila obrana Dukly.

59
    Sparta nyní získala rohový kop z levé strany.

57
    Opět je to Sparta, která se po autovém vhazování dostala až ke střele, ale ta minula domácí bránu.

55
    Dukla se dostala až ke střele, ale to letělo jen vedle brány a následně je to odkop.

53
    Opět to jsou hosté, kteří se dostávají dopředu po levé straně.

51
    Následně získali hosté autové vhazování na své polovině hrací plochy.

49
    Následná střela sice letěla na bránu, ale s tou si domácí brankář poradil a Sparta tak získala rohový kop.

48
    Nyní Sparta získala přímý kop z velmi dobré pozice a může zvýšit svůj náskok.

47
    Tohle je naprosto snový start do druhého poločasu pro hosty, kteří dávají už třetí branku! Autorem branky je NÉSTOR ROGER ALBIACH.

46
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vyleta, přichází Kubů.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:01.

První poločas je u konce a Sparta Praha zatím vede jasně a zaslouženě 2:0. Po velkém tlaku hostů nakonec přišel gól ve 25. minutě a hosté šli do vedení. Dvě minuty před koncem poločasu Sparta zvýšila náskok na dvě branky.

45+1

45+1
    Hosté se nachytali v ofsajdové pasti.

45
    Domácí drž balón na polovině hrací plochy, ale poté získal soupeř autové vhazování.

44
    Po chvíli získala Dukla autové vhazování na své polovině hrací plochy.

43
    Hosté dávají dvě minuty před koncem prvního poločasu druhou branku! Autorem branky je KRISTIÁN FLAK.

41
    Následně se Sparta dostala až ke střele, ale ta tentokrát skončila pouze vedle brány Dukly.

40
    Posléze hosté získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.

38
    Sparta drží míč na polovině soupeře a snaží se dostat ke střele.

36
    Následný centr z rohu sice letěl do vápna, ale s ním si poradili hosté.

35
    Poprvé se Dukla dostala ke střele na bránu, ale tu vyrazil Kotek a následuje rohový kop.

34
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Bobál, přichází Neca.

33
    Domácí mají autové vhazování na polovině soupeře, tak uvidíme jestli něco vymyslí.

32
    Následná střela hostujícího hráče skončila jen vedle domácí svatyně.

31
    Hosté poté získali autové vhazování na polovině soupeře a dál pokračují v tlaku.

30
    Následná střela letěla na bránu, ale Jan Šťovíček byl připraven.

29
    Sparta získala po faulu domácího hráče přímý kop ze solidní pozice.

28
    Poté získala Dukla autové vhazování na své polovině hrací plochy.

27
    Domácí se sice vydali dopředu po pravé straně, ale nic vážnějšího z toho nebylo.

25
    Hosté otevírají utkání a dvacet minut před koncem první půle vedou 1:0! Autorem branky je LAMINA BABA TRAORE.

24
    Posléze se domácí hráč nachytal v ofsajdové pasti.

23
    Žlutou kartu dostává Palečko (AC Sparta Praha).

22
    Následně se dopředu dostala Dukla, ale následná střela šla vedle brány.

21
    Hostující hráč se skvěle dostal až do vápna, ale jeho střelu i tentokrát vyrazil Jan Šťovíček.

20
    Poslední minuty mají domácí míč pod kontrolou, ale po přechodu poloviny o něj přišli.

18
    Nyní přišla střela domácích, ale ta skončila pouze vedle hostující svatyně.

17
    Domácí se sice dostali až do vápna soupeře, ale poté skončil míč opět jen vedle hostující brány.

16
    Dukla nyní získala autové vhazování na své polovině.

15
    Sparta se dostala ke střele na bránu, ovšem ani tentokrát to není gól a následuje rohový kop.

14
    Ovšem po následném centru skončil míč jen v zámezí vedle domácí svatyně.

13
    Následně se ale domácí provinili dalším faulem na své polovině hrací plochy a Sparta má volný kop.

12
    Poté získala Sparta rohový kop z pravé strany, ovšem ten nic nepřinesl.

11
    Dukla nyní drží míč ve středu hrací plochy, ale neví kudy se dostat dopředu a posléze nakonec ztrácí balón.

10
    A další rána hostů, ovšem i tentokrát letěla jen vedle domácí brány.

9
    Sparta zvyšuje svůj tlak, ale tentokrát střela hostujícího hráče skončila vedle brány.

8
    Domácí to posléze zkoušeli po levé straně, ale míč skončil pouze v zámezí.

7
    Posléze se hosté provinili faulem na polovině soupeře a Dukla tak má volný kop.

6
    Následný roh ovšem nic velkého nevymyslel a Dukla odkopla míč do bezpečí.

5
    Sparta se nyní dostala ke střele, kterou musel zlikvidovat Jan Šťovíček a následuje rohový kop.

4
    Posléze získali Sparťané autové vhazování na polovině soupeře.

3
    Domácí se dostali až do vápna, ovšem následný centr skončil jen v moci obrany Sparty.

1
    Hosté získali chvíli po výkopu autové vhazování na své polovině hrací plochy.

1

FK Dukla Praha: Šťovíček – Mašek, Mentberger, Štursa, Šolaja, Burget, Bezdička, Bobál, Vyleta (C), Janko, Palacios
    Náhradníci: Janda – Schneider, Kubů, Kolman, Neca

AC Sparta Praha: Kotek – Dudl, Maksić, Burda (C), Flak, Palečko, Traore, Cabadaj, Hájek, Albiach, Novotný
    Náhradníci: Pecháček – Chervak, Tasić, Alić, Ambler, Sláma, Penc

Rozhodčí: Pavel Rejžek – Michal Novák, Jan Petřík.

Dukla Praha se momentálně nachází ve skupině A na sedmém místě se třinácti body a skóre 21:19. V posledním zápase zavítala na půdu Slavie. V 15. minutě šli domácí do vedení, ale ve 29. minutě srovnal Douděra. O deset minut později šla Slavia opět do vedení. V 75. minutě ale přišlo srovnání po druhé brance Douděry. O dvě minuty později dostal domácí hráč červenou kartu a dvě minuty před koncem Dukla využila přesilovku, když se trefil Souček.
    Sparta Praha se ve skupině A nachází na první příčce s jednadvaceti body a skóre 22:11. V posledním zápase přivítala Sparta na své půdě České Budějovice. Ve 24. minutě poslal domácí do vedení z penalty Novotný. O jedenáct minut později přidal druhou branku Novotný. Poté už branka nepadla a Sparta vyhrála 2:0.

V 11. kole juniorské ligy se proti sobě utkají týmy FK Dukla Praha a AC Sparta Praha. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulé sezóně ve 13. kole na půdě Dukly, kde ovšem Sparta vyhrála 2:0. Nyní se opět bude hrát na půdě Dukly. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.