Astana – Rennes 2:0 (kon.) | AC Milán – Olympiakos 3:1 (kon.) | Anderlecht – Dinamo Záhřeb 0:2 (kon.)
Real Betis – Dudelange 3:0 (kon.) | Bordeaux – Kodaň 1:2 (kon.) | Curych – Ludogorec 1:0 (kon.)
Fenerbahce – Trnava 2:0 (kon.) | Karabach – Arsenal 0:3 (kon.) | Leverkusen – Larnaka 4:2 (kon.)
Rosenborg – RB Lipsko 1:3 (kon.) | Salzburg – Celtic 3:1 (kon.) | Vorskla Poltava – Sporting 1:2 (kon.)
Zenit – Slavia 1:0 (kon.) | Apollon Limassol – Marseille 2:2 (kon.) | BATE – PAOK 1:4 (kon.)
Frankfurt – Lazio 4:1 (kon.) | Chelsea – Fehérvár 1:0 (kon.) | Jablonec – Dynamo Kyjev 2:2 (kon.)
FK Krasnodar – Sevilla 2:1 (kon.) | Malmö – Besiktas 2:0 (kon.) | Rangers – Rapid 3:1 (kon.)
Sarpsborg – Genk 3:1 (kon.) | Spartak – Villarreal 3:3 (kon.) | Standard – Akhisarspor 2:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:2 (0:1)
FC Kodaň
Čtvrtek 04.10.2018, 18:55 • Matmut Atlantique, Bordeaux, Francie • Evropská liga • Skupina C

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:52:13)

Utkání končí překvapivou výhrou Kodaně! Hosté odehráli celkem dobře první půli, kdy se dobře bránili a díky gólu Sotirioua dokonce první poločas vyhráli 1:0. Po poločasové přestávce to byla opět velmi urputná taktická bitva, v níž se postupem času hosté začali více a více soustředit pouze na bránění náskoku, což nevyšlo, neboť Girondins mělo tlak a zaslouženě vyrovnalo zásluhou Snkharého v 84. minutě. Když už se zdálo, že zápas spěje do remízového konce, trefil se ve druhé nastavené minutě Skova, který tak rozhodl o výhře Kodaně 2:1!

90+5

Zákroky brankáře Kodaně Andersena – 4.

Zákroky brankáře Bordeaux Costila – 3.

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Zeca (FC Kodaň).
    90+2. Robert SKOV - 1:2

90+2
    Kodaň právě vstřelila branku!
    Rasmus Falk (Kodaň) parádní patičkou vyzval ve vápně Bordeaux ROBERTA SKOVA, který touto nabídkou nepohrdl a pohotovou střelou dává vedoucí gól Kodaně.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, utkání spěje do remízového stavu.

90
    V devadesáté minutě autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině Kodaně.

89
    Samuel Kalu (Bordeaux) vybojoval rohový kop z pravé strany, ale domácí branku Kodaně neohrozili.

88
    Míč končí v autu, hosté budou vhazovat z levé strany, na své polovině.

86
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Sotirios Papagiannopoulos, přichází Denis Vavro.

85
    Vyrovnání je zasloužené, Kodaň se zoufale snažila udržet těsné vedení, což se nepodařilo, nyní se hosté budou soustředit alespoň na udržení remízového stavu.
    84. Younousse SANKHARÉ - 1:1