Zlín – Plzeň 3:5 (kon.) | Litvínov – Třinec 0:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 2:3 (kon.)
K. Vary – Liberec 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:2 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:4 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 4:2 (kon.)
HC VERVA Litvínov
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 05.10.2018, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga • 7. kolo

56:25
    Domácí jdou do rizika bez gólmana!

56:16
    Asi poslední možnost na dramatizaci utkání. Třinec hrál dlouhou dobu v šesti, trest odsedí Svačina, to vše tři minuty a 44 sekund před koncem.

53:10
    Myšák v posledních minutách chytá slinu, tentokrát se probojoval až před Hrubce, kterému pomohla špička pravého betonu! Následuje ofsajd Litvínova a poslední komerční přestávka utkání.

51:06
    Myšák zakončoval v přečíslení 2 na 1, ale mířil vedle levé tyče! Litvínov začíná bušit do třineckých vrat.

43:39
    Mikulík jde podruhé za plexisklo, vyloučen je za hru vysokou holí.

37:34
    Oceláři budou hrát přesilovku, přichází další vyloučení na straně Litvínova. Mikúš zřejmě hákoval a je vyloučen, jinak by samozřejmě sudí trest neuděloval. Muselo to ale tedy být mimo hru.

34:13
    Svačina nahrál Ciencialovi na druhou stranu, ten však promáchl!

33:10
    A pozor! Třinec má 1:55 5 na 3! Záhy následuje Strejčka Lukáš Doudera, který po buly složil na zem třineckého hráče a jde ven za podrážení. Zápas může tady Třinec definitivně zlomit!

33:05
    Strejček nasadil pěkného hobla jednomu z hostí v obranném pásmu Třince a je i přes velkou nevoli vyloučen za podrážení.

25:07
    Kovařčík transformoval svoji hůl do valašky a dopustil se hry vysokou holí, tím pádem to má za dvě minuty.

19:34
    Mohlo to být o tři branky, Gernát ale ve zmatku před brankou poslal kotouč vedle!
    17:55 Lukáš KRAJÍČEK - 0:2

17:55
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři využívají přesilovku a jdou na dvě branky náskoku. Původní chaos se přeměnil v Hrňovu nahrávku LUKÁŠI KRAJÍČKOVI na modré čáře, ten to vzal na sebe a střelou propálil vše před sebou, Janus neviděl vůbec nic. Asistence: Erik Hrňa.

16:21
    Myšák podruhé, přihrávka od Hübla byla ale úplně někam jinam než na led, respektive přes mantinel a je to za dvě minuty.

11:25
    Trávníčkovo nahození bylo tečováno a prolétlo kousek od pravé tyče Hrubcovy brány!

08:57
    Komerční přestávka, po ní Verva může brzy srovnat skóre. Vyloučeným je Mikulík, který je na trestnou lavici mimo jiné navyknut ze středečního utkání v Jihlavě. Dvě minuty, vysoká hůl.
    08:33 Martin ADAMSKÝ - 0:1

08:33
    Jeden brejk a vše je jinak! Michal Kovařčík dostal prostor, těsně před Janusem zvolil drobnou kličku, vyhnal tak domácího gólmana z branky, následně stačilo přehrát na dojíždějícího MARTINA ADAMSKÉHO, který měl snadnou práci. Asistence: Michal Kovařčík.

05:59
    Dvakrát opakované vhazování, tohle se sudím nelíbí. Dvakrát chybovali hosté a Adamský je vyloučeným hráčem za porušení postupu vhazování.

05:58
    Petružálek na levém kruhu dostal nabito, švihem ale trefil břevno! Puk skončil v ochranné síti a bude se vhazovat v útočném pásmu Chezy.

03:51
    První šance hostí! Obtočení okolo brány přineslo nahrávku na Ondřeje Kovařčíka, který v tísni mohl trefit odkrytou část brány, ale trefil pouze pravý Janusův beton!