Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 6:2 (kon.)
Plzeň – Slavia 1:6 (kon.) | Sparta – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 3:10 (kon.)
Salzburg – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 6:1 (kon.) | Havířov – Přerov 3:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:10 (0:3, 1:5, 2:2 - N 0:0 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 05.10.2018, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • DHL Extraliga juniorů • Skupina D

Vítkovice opět nezklamaly. V základní části nasbíraly kulatých 10 gólů, nejvíc jich nasbíraly už ve druhé třetině. V té samé třetině se Bernovskému podařil zkompletovat hattrick. Ve třetí třetině se Vsetín vzpamatoval a získal dva góly. I tak zápas skončil vítězně pro Vítkovice. V prodloužení měly obě strany několik šancí, nikdo jich však nevyužil. O tom, kdo získá jeden bod, se rozhodlo v osmé sérii nájezdů střelou Viktora Konečného. (20:04:45)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Ridera.
    Autorem vítězné branky je VIKTOR KONEČNÝ.

Anna Pavlína Sedláčková

Branky a nahrávky: 22. Frydrych (Zeman, Krupa), 49. Frydrych (Lukačka, Ondračka), 50. Pospíšil (Lukačka) – 5. Bernovský (Fridrich, Smička), 16. Tvrdý (Krška, Gřesík), 20. Bernovský (Ivan, Fridrich), 21. Bernovský (Ivan), 25. Konečný (Potočný, Lewandowski), 28. Mrva (Lewandovski, Lednický), 30. Blaško (Ivan, Kunc), 35. Fridrich (Bernovský, Ivan), 42. Lewandowski (Potočný, Konečný), 44. Tvrdý (Krška, Gřesík), rozh. náj. Konečný