Žilina – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Košice – Nitra 3:1 (kon.) | Zvolen – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Detva – Trenčín 2:4 (kon.) | Miskolc – Banská Bystrica 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 2:1 (kon.)
HK Detva
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Pátek 05.10.2018, 18:00 • ZŠ Detva • Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:17:50)

Sledovali jsme utkání mezi Detvou a Duklou Trenčínem, který končí vybojovanou výhrou hostů 2:4. V první třetině se jako první prosadil Bartovič, jenže poté snížil Murček. Rozhodující byla druhá třetina, kdy se prosadil Bohunický a Hudec a Dukla šla do trháku 1:3. Do konce druhé periody sice snížil Valent, jenže v 49.minutě rozhodl Sojčík, který je za branku a asistenci první hvězdou utkání. Detva se propadl na desátou příčku, Trenčín stoupá na osmé.

59:21
    Detva se nemůže dostat ani do útočného pásma. Dukla se už raduje z tvrdě vybojovaného vítězství!

59:02
    Dukla letí do útočného pásma, kde budou chtít dohrát dnešní vítězné utkání.

58:27
    Petrik se již dívá na lavičku, jenže domácí kouč ještě zůstává klidný.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a Trenčín kontroluje dvoubrankové vedení 2:4!

57:30
    Dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny a Valent si připisuje další podařený zákrok.

56:26
    Trenčín kontroluje utkání a je velice blízko třem bodům.

55:32
    Hra se hodně přiostřila. Domácí jsou hodně nervózní, protože se jim moc nedaří převzít otěže zápasu opět do svých rukou.

55:02
    Menší rozmíška v pásmu Detvy. Rozhodčí Novák nikoho nevyloučí a vhazovat se bude ve středním pásmu.

54:58
    Hosté v plném počtu. Pro Duklu důležitý moment a zbývá jim pět minut do konce utkání.

54:23
    Tibenský se prodral až před Valenta, jenže ten drží svůj tým i v tomhle důležitém okamžiku.

53:39
    Trenčín se bez problémů osvobozuje a je čím dál tím blíž vítězství.

52:58
    Vyloučení v týmu HK Dukla Trenčín (Holenda – 2 min., vražení na hrazení).

52:46
    Detva se nacpala do brankoviště Valenty. Ten svoji bránu udržel. Domácí se dožadovali vyloučení. Jeden z fanoušků hodil kelímek z pivem na ledovou plochu.

52:17
    Nepřesná přihrávka Kukleva končí u Luži, který nikam nespěchá.

51:35
    Varga získal puk za brankou Detvy. Následně třetí formace Dukly zmáčkla domácí, jenže k brance to nevedlo.

51:03
    Bohunický vypálil od modré, jenže tentokrát letí puk mimo bránu Petrika.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 16. Murček (Ščurko, Chovan), 35. Valent (Tibenský) – 9. Bartovič (Sádecký, Hecl), 26. Bohunický (Sojčík), 29. Hudec (Hudec, Švec), 49. Sojčík (Radivojevič, Pardavý)

HK Detva: Petrík (Riečický)- Kuklev, Chovan, Hraško, Gachulinec, Jendrol, Šimon, Fekiač F., Sládok- Puliš, Murček, Ščurko- Žilka, Magogin, Ďaloga- Král, Fekiač V., Surový- Chovan, Valent, Tibenský
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko)- Luža, Rýgl. Holenda, Cebák, Bohunický, Bokroš, Hudec, Spankovič- Sojčík, Olvecký, Radivojevič- Hecl, Sýdecký, Bartovič- Mikula, Bližňák, Varga- Švec, Pardavý, Hudec

Rozhodčí: Milan Novák