Pardubice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Sokolov – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
FK Baník Sokolov
0:2 (0:2)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 06.10.2018, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (12:10:58)

Sokolov sice předvedl ve druhém poločase zlepšený výkon, hrálo se většinu času na jeho útočné polovině, ale proti favoritovi nedokázal skórovat. Dostal se k pár dobrým střelám, kterým však scházela přesnost a se všemi centry si poradila hostující defenziva nebo brankář Staněk. Českým Budějovicím stačily dvě branky po skvělém výkonu v první půli, ve druhém poločase už Dynamo vlastně jen bránilo, ale nedělalo chyby.

České Budějovice se taky díky vítězství dočasně posunuly na druhou příčku před Hradec Králové, který ještě duel 11. kola čeká. Sokolov zůstává jedenáctý, další domácí zápas však sehraje až za tři týdny proti Pardubicím.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:15.

90+2

90+2
    Ještě jedna akci Dynama, ale ta neskončí střelou.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jindřich Staněk (SK Dynamo Č. Budějovice), za zdržování při odkopu.

90+1
    Domácí akce však končí v ofsajdu. Dynamo pošetří čas a závěr utkání už nejspíše zvládne.

90+1
    Nastavují se dvě minuty, Sokolov kombinuje.

90
    Rohový kop nerozehráli hosté dobře a musejí se vracet.

89
    Střela z přímého kopu skončila mimo, Dynamo se však brzy dostalo k míči a znovu zaútočilo, konkrétně střídající Gebert nebezpečně vypálil zpoza vápna, Dvořák s obtížemi vyráží mimo tři tyče!

88
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Adrián Čermák.

87
    Žlutou kartu dostává Adam Čihák (FK Baník Sokolov). Hráč Dynama Vojtěch Gebert se šikovně prokličkoval až před pokutové území, kde ho smetl k zemi Čihák, přímý kop pro České Budějovice.

86
    Hosté si poradili s dalším přetaženým centrem do pokutového území a jsou na míči.

85
    Štípek si nabíhal na dlouhý nákop na pravou stranu, ovšem k míči měl až příliš daleko, jako první u něj byl gólman Staněk.

83
    Pro centr z pravé strany si však s jistotou došel brankář Staněk, který dnes zatím nechybuje a působí sebevědomým dojmem.

83
    Adam Ševčík dotíral na rozehrávku hostů, dostal je pod tlak a Baník poté vybojoval balon na své kopačky.

83
    Dnešní utkání sleduje 615 diváků.

82
    Do vápna přiletěly další dva centry, ale Dynamo se ubránilo. Odražený míč poté napálil vysoko nad branku kapitán Sokolova Glaser.