Eupen – Antverpy 1:2 (kon.) | Lokeren – Kortrijk 1:3 (kon.) | Sint-Truiden – Mouscron 3:1 (kon.)
Waasland-Beveren – Oostende 1:1 (kon.)
KAS Eupen
1:2 (1:0)
Royal Antverpy
Sobota 06.10.2018, 18:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • 10. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:58:26)

Je konec. Antverpy dokázaly ve druhém poločase otočit utkání a nakonec vyhrály 2:1.
    Od začátku utkání sice byli lepší hosté, ale nedokázali si vytvořit žádnou větší šanci, zatímco domácí šli ve 38. minutě do vedení. Hosté se v defenzivě dopustili chyby, čehož využili domácí a po centru z levé strany zakončil Mamadou Fall.
    Ve druhé půli byli na začátku domácí aktivnější a vypracovali si šanci, kterou ale neproměnili a v 69. minutě bylo srovnáno, když se dostal ke střele zpoza vápna Refaelov a zakončil přesně k levé tyči. O pět minut později byl ve vápně důrazný Rodrigues a po skvělé přihrávce z levé strany zavěsil. Konec utkání už si Royal pohlídal.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:3. Rohy: 0:8.

90+6

90+6
    Domácí hráč se dostal ke střele, ale ta skončila jen vedle brány a to byla asi poslední šance Eupenu.

90+5
    Dieumerci Mbokani se vydal dopředu, ale následně z toho nic velkého nebylo.

90+4
    Laurent se nyní provinil faulem a uviděl žlutou kartu.

90+3
    Po centru do vápna skončil míč od domácího hráče jen v zámezí.

90+2
    Brankář Sinan Bolat nyní potřebuje ošetření a hra je přerušena.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    I s dalším centrem si hostující brankář Sinan Bolat poradil.

89
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Dylan Batubinsika.

88
    Útok Eupenu ovšem skončil pouze v zámezí vedle hostující brány.

87
    Domácí už jsou opět u balónu a snaží se něco vymyslet.

86
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare Amani, přichází Ivan Yagan.

86
    Ovšem hra Eupenu je po dvou obdržených brankách hodně bídná a nyní to byla jen další nepovedená přihrávka.

85
    Antverpy nyní drželi míč na polovině soupeře, ale následně o něj přišli a dopředu tak jde Eupen.