Lille – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Amiens – Dijon 1:0 (kon.) | Angers – Štrasburk 2:2 (kon.)
Guingamp – Montpellier 1:1 (kon.) | Nîmes – Remeš 0:0 (kon.)
Nîmes Olympique
0:0 (0:0)
Stade de Reims
Sobota 06.10.2018, 20:00 • Stade des Costières, Nîmes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

To je ode mne vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:55:27)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 11:11.

A je konec. Utkání nakonec končí bezbrankovou remízou, i přesto, že oba týmy nám předvedli obrovské šance. Druhý poločas patřil opět hostů, avšak závěr již domácím. Druhý poločas nebyl již tak aktivní jako ten první. Druhý poločas nám přinesl dosti faulů, žlutou kartu však jednu. Oba celky opět spolu drží pospolu a bodově jsou na tom zase stejně. Na držení míče jednoznačně vyhráli domácí.

90+3

90+2
    Hráči obou týmů se již nikam neženou a drží míč na středu hřiště.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Domácí to již zkouší z velké dálky a jejich střely branku pouze míjí.

87
    Blíží se nám konec utkání a stále jsme neviděli branku, ovšem šancí mnoho. Dočkáme se aspoň jedné branky ?

86
    Do brankoviště domácích přilétl pozemní centr, který však žádný z hráčů nezastihl a míč tak vápnem, pouze proplachtil.

85
    Rohový kop nebyl zahrán nejlépe a míč putoval přímo do rukavic Mendyho.

84
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

83
    Čerstvý Bozok se ihned tlačil dopředu, ale přes dva obránce neprošel.

81
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Baptiste Guillaume, přichází Rachid Alioui.
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Clément Depres, přichází Umut Bozok.

80
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Pablo Chavarría, přichází Suk Hjun-Čun.

79
    Rohový kop byl zahrán na zadní tyč, kde však přichází k faulu, ve vzdušném souboji, následuje odkop od brány.

78

77
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Oluwaseyi Ojo.

76
    Hra se v posledních minutách výrazně uklidnila a oba celky si kradou míč na středu hřiště.