Dortmund – Augsburg 4:3 (kon.) | Düsseldorf – Schalke 0:2 (kon.) | Hannover – Stuttgart 3:1 (kon.)
Mohuč – Hertha 0:0 (kon.) | Bayern – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
0:2 (0:0)
FC Schalke 04
Sobota 06.10.2018, 15:30 • Esprit Arena, Düsseldorf • Německá Bundesliga • 7. kolo

Já děkuji za pozornost, mějte příjemný večer a u dalších přenosů na počtenou! (17:33:43)

Schalke rozhodlo o svém vítězství až ve druhé půli. Ukázalo větší kvalitu v zakončení a proměnilo šance, kdežto soupeř z Düsseldorfu šance zahodil. Nejdříve se trefil McKeniie, to už to vypadalo, že míč skončí v autu, avšak Serdar zabojoval, nenechal míč spadnout do autu a vrátil ho do hry tak dobře, že ho McKennie uklidil do sítě. Druhou branku dal o 5 minut později Rakušan Burgastaller, když se dostal k dorážce a nemýlil se. Schalke si vedení vypracovalo a už ho nepustilo.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:15.

90+3

90+3
    Schalke rozehrálo nakrátko, pak přihrávka do středu hřiště a kroucená rána, ale těsně nad.

90+3
    Standardka pro hosty z pravé strany.

90+2
    Rohový kop pro hosty. Odehrán mimo.

90
    Se šancemi Düsseldorfu na body je asi konec.

90
    Sudí nastavil tři minuty.

88
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Franco Di Santo, přichází Breel Embolo.

85
    Krásný, přesný centr na nabíhajícího caligiuriho, ten trefil jen vyběhnuvšího Rensinga.

85
    Další zákrok Fährmanna.

84
    Kdyby platil gól, který dala Fortuna z ofsajdu, asi by to nyní vypadalo jinak, ale na kdyby se nehraje.

83
    Fortuna neví kudy překvapit kompaktní a ucelenou defenzívu svého soka.

80
    Gól Düsseldorfu neuznán kvůli ofsajdu.

77
    Fortuna si neví rady s připravenou defenzívou soupeře.

76
    Na půlce vybojovali míč domácí, ale za chvíli ho zase ztratili.

75
    Zápas má zcela pod kontrolou hostujcící Schalke, tohle už by nemělo pustit, bylo by to selhání.