Hranice – Dukla 28:27 (kon.) | Litovel – Jičín 21:27 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 32:32 (kon.)
Tatran Litovel
21:27 (9:17)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 06.10.2018, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Vítězná, Litovel • Chance Extraliga mužů • 5. kolo

Tatran Litovel – HBC Ronal Jičín 21:27 (9:17)
    Nejvíce branek: Šmíd 4, Piwko 3/1, Vincour 2 – Horut 5/5, Krahulec 4, Kostelecký 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 1/1 – 6/5. Vyloučení: 8:5. ČK: Kovařík (JIC). (18:36:46)

Skončilo nám utkání mezi Litovlí a Jičínem. Jičín potvrdil roli favorita, ač ve druhé půli dal 10 gólů oproti litovelským 12, stále si udržoval odstup a vyhrál naprosto s přehledem. Jičín si připisuje třetí výhru, Litovel na první výhru stále čeká. Z mé strany je to dnes vše, děkuji za pozornost a zítra se z Nového Veselí těším napočtenou!

Konec zápasu. (21:27)

60
    Machalický doběhl balon směřující do prázdné branky a uchránil hosty od gólu! (21:27)
    59
    Dolejší špatně nahrál do pivota, Geist toho využil a zakončil do prázdné branky. O vítězi je ale dávno rozhodnuto. (21:27)

59
    Domácí hráč trefil pravou tyčku a minutu a půl před koncem Jičín útočí. (20:27)
    58
    Desátý přidává Groh z trháku. (20:27)
    58
    Kolc přehodil z křídla vyběhnutého brankáře a přidává devátý gól Jičína ve druhé půli. (20:26)
    57
    Macek nastoupil na poslední minuty, pořádně se do toho opřel a dvacátý gól Litovle je na světě! (20:25)

57
    Oddechový čas pro domácí. Poslední v celém zápase. (19:25)

57
    Horut ji ale nedokázal proměnit! (19:25)

57
    Prošvic ve výskoku sundal Kosteleckého a dostává dvě minuty, Ronal sedmičku. (19:25)
    56
    Vincour na hraně průrazu zavěsil pod levé víko. (19:25)
    56
    Hlava ale vše vrací zpět, Jičín vede o sedm branek a dva body jsou jeho, to můžeme řici už nyní. (18:25)
    55
    Kuchař podruhé za sebou dostal prostor na svém postu a podruhé za sebou ho využívá. (18:24)

55
    Jičín opět v pasivitě, tentokrát střílel Horut, ale nepotvrdil svoji pověst. (17:24)
    54
    Kuchař se snad ani nevracel, přesto dokázal vstřelit gól. Rychlý protiútok zakončil otočkou z pivota. (17:24)

53
    Geist měl na křídle mnoho prostoru, avšak netrefil vůbec branku a Jičín jde šetřit čas. (16:24)