Salzburg – Žďár n/S 7:4 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 2:6 (kon.) | Jihlava – Olomouc 6:3 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 4:1 (kon.) | Třinec – Vsetín 2:5 (kon.)
Vítkovice – Havířov 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 7:4 (kon.)
Přerov – Zlín 6:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
Rytíři Kladno
Sobota 06.10.2018, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • Skupina A

Konec zápasu. (19:29:26)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Energie Karlovy Vary.
    Autorem vítězné branky je RICHARD ZÁRUBA.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:19
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kvapil – 2 min., vysoká hůl).

61:35
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., podrážení).

60:01

60:00

52:41
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Sedm minut před koncem třetí třetiny hosté srovnávají skóre. Adam Zich parádní kolmicí z obranného pásma našel na středu rozjetého ŠIMONA JELÍNKA, který se protáhl mezi všemi bránícími hráči a procedil puk mezi Bednářovými betony do branky! Asistence: Adam Zich.

40:01

Po druhé třetině již domácí vyhrávají jen o jednu branku. Hosté díky brance Bláhy snížili na rozdíl jedné branky.

40:00

38:46
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Černý – 2 min., vysoká hůl).

36:22
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petrov – 2 min., vysoká hůl).

31:27
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Novák – 2 min., držení).

20:50
    Hostům vyšel parádně začátek druhé dvacetiminutovky. Z levé strany z ostrého úhlu vypálil na domácí klec Čermák, jeho ránu ale Bednář neudržel a puk tak vypadl na před brankou číhajícího ONDŘEJE BLÁHU, který jej uklidil do sítě! Asistence: Ondřej Bláha, Adam Zich.

20:01

Po první třetině vedou domácí o dvě branky, kdy se trefili Křemen a následně Bernáth.

20:00

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 3. Křemen (Prošek), 15. Bernáth, rozh. náj. Záruba – 21. Bláha (Čermák, Zich), 53. Jelínek (Zich)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kašpar) – Bernáth, Cankov, Klejna, Přibyl, Kořán, Pohanka, Tureček, Novák – Záruba, Maydl, Prošek, Petrov, Křehlík, Holub, Černý, Křemen, Jílek.
    Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Volráb, Šmatlák, Flachs, Veber, Zich – Kraus, Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Štrombach, Čermák.

Rozhodčí: Miroslav Petružálek – Rudolf Tichý a Petr Fiala