Kladno – Chomutov 3:4 (po pr.) | Třemošná – PZ Kladno 5:4 (kon.) | Č. Budějovice – Tábor 4:6 (kon.)
Warriors Brno – Vsetín 8:7 (1:0 po s.n.) | Havířov – Olomouc 4:1 (kon.) | Sparta – Kobra 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pardubice 1:7 (kon.) | Technika Brno – Vítkovice 0:5 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 1:0 (kon.)
HK MD Šumperk – Zlín 4:5 (kon.)
Rytíři Kladno
3:4 (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)
Piráti Chomutov
Sobota 06.10.2018, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Konec zápasu. (14:16:55)

63:23
    Piráti právě vstřelili branku!
    Čech s LUKÁŠEM KOBLÍŽKEM vyrazili do úniku dva na jednoho. Čech poslal puk na levou stranu kde byl druhý jmenovaný. K němu se puk dostal i po zpomalení od kladenského obránce, ale Suk nevěděl, kde puk skončil. LUKÁŠ KOBLÍŽEK puk trefil bekhendem a brankář Kladna s ho všiml až, když ho měl již za zády. Asistence: Ondřej Čech.

63:09
    Hrabík bekhendem nedokázal brankáře Šatného prostřelit a buly je před brankářem hostů.

62:44
    Svobodovu střelu si Suk bez problémů pohlídal.

62:10
    Puk se odrazil do ochranné sítě. Buly před Sukem.

61:44
    Ofsajd Kladna. Buly ve středním pásmu.

60:50
    Na kotouči se zatím drží převážně hosté.

60:01

Velice vyrovnaný duel a hrdinou pro Kladno je dozajista Lukáš Sýkora, který minutu před koncem dokázal srovnat. Uvidíme v prodloužení kdo dnes v tomto zajímavém utkání dokáže zvítězit.

60:00

59:30
    Šapovaliv zkusil prostřelit Šatného na tzv. teploměr, ale nepochodil a Šatný udržel puk ve výstroji.

58:44
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak přece! Kladno dokázalo minutu před koncem srovnat a šance pro domácí stále žije. Autorem této důležité branky je LUKÁŠ SÝKORA. Asistence: Adam Sojka, Matyáš Šapovaliv.

58:42

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Chomutov má k dispozici čtyři hráče.

57:08
    Sojkovu teč brankář Šatný zvládl zastavit.

56:48

56:42
    Oddechový čas pro domácí.

56:42
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblížek – 2 min., sekání).

Marek Landa

Branky a nahrávky: 30. Kohlíček (Ticháček, Chrenka), 30. Kouba (Sojka, Ullrych), 59. Sýkora (Sojka, Šapovaliv) – 11. Štefančík (Kovár), 13. Štefančík (Němec), 53. Döring (Kalčík), 64. Koblížek (Čech)

Rytíři Kladno: Suk (Jaňour) – Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Kouba, Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, Nedvěd, Šapovaliv, Ullrych, Chrenka
    Piráti Chomutov: Šatný (Malant) – Němec, Frollo, Perný, Kovár, Pöschl, Martínek – Spudich, Koblížek, Iljuk, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Štefančík, Vostiňák, Kalčík, Döring

Rozhodčí: Vojtěchovský – Ondráček, Beneš