Havlíčkův Brod – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Orlová 4:2 (kon.) | Písek – Šumperk 2:1 (kon.)
Žďár n/S – Opava 2:3 (po pr.) | Pelhřimov – Kopřivnice 3:4 (po pr.) | Tábor – Nový Jičín 2:4 (kon.)
David Servis – Val. Meziříčí 8:6 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
3:4 (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 06.10.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Obě mužstva příchází na led, za chvíli začínáme

00:01

00:02
    Úvodní buly pro Kopřivnici.

00:28
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Gebauer – 2 min., podrážení).

01:29
    Marek Hadrava tečuje střelu těsně před bránou hostů mimo.

02:22
    Po chybné rozehrávce Vysloužil prověřil jeden z hostů Holíkovu pozornost.

02:28

03:18
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Suchý – 2 min., podrážení).

03:25
    Domácí se ihned po buly musí vracet za svou branku.

04:21
    Mach v samostatném úniku 1 proti 3 přihází na modré o puk.

05:18

05:29
    Kopřivnice vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

06:01
    Portovu střelu od modré i přes několik tečí brankář hostů s klidem vychytal.

07:31
    Kofroň se ocitl sám před Holíkem, z blízkosti trefuje tyč.

07:31
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Heinrich – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

08:08
    Kasalý vyslal skvělou přihrávku před bránou na Martina Hadravu, ten střílí mimo.

09:31

10:12
    Zakázané uvolnění vrací hru před Holíka.

10:41
    Nadějnou šanci domácích utnul Hromada vypíchnutím puku hokejkou.

13:39
    Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, žádná výraznější šance k vidění v posledních minutách nebyla.

13:56
    Zakázané uvolnění hostů.

14:04
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Gola – 2 min., nedovolené bránění).

14:47
    Hosté zahrozili v oslabení. Hrubého nahození od modré nebezpečně tečoval Červenka, puk nakonec trefuje Holíkovu masku.

16:04

16:23
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Marek Hadrava – 2 min., vysoká hůl).

16:56
    Hosté drží domácí v útočném pásmu, ani vyhození na střídačku nevyžene Kopřivnici z útočného pásma.

17:45
    Holík měl velmi špatný výhled, Markovo nahození od modré však s přehledem vykryl lapačkou.

18:23

19:38
    Pelhřimov držel hosty v jejich obranném pásmu, při blokování si nepovoleně počínal Ficek a za své chování obdrží dvě trestné minuty.

19:55
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kadlec – 2 min., nedovolené bránění).

20:00

První třetina je za námi. Žádné velké obléhání branky nebylo k vidění, oba týmy v poměrně rozkouskované hře hrozily hlavně z úniků. Po první třetině je stav bezbrankový, 0:0. Druhá třetina začne přibližně v 18:45.

20:01

20:43
    Ofsajd zastavuje akci Pelhřimova.

20:47
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Vysloužil – 2 min., podražení).

21:20
    Hosté zasypávají Holíka spoustou střel, Krutiše připravila o úvodní branku zápasu boční tyč.

22:10
    Domácí krátké oslabení 5 na 3 přežili, čeká je ještě přibližně třicet sekund oslabení.

22:47

23:17
    Kadlecovi se otevřelo prázdné útočné pásmo, bohužel pro něj mířila přihrávka do protipohybu.

25:28
    Slabý se dostal sám před bránu, Kaminského přihrávka ale byla příliš prudká, a první jmenovaný bekhendem trefuje pouze zadní plexisklo.

26:38
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Kopřivnice využívá zmatků v domácí obraně a dorážkou otevírá skóre DANIEL HRUBÝ.

27:27
    Pelhřimov zahodil velkou šanci. Vysloužil byl úplně sám na modré čáře, Kadlec ale přihrával příliš prudce.

27:53
    Úmyslný ofsajd přesouvá hru před Hromadu.

28:26
    Votápek střelou z velmi malého úhlu střílí mimo.

29:13
    Hákování a výhoda pro Pelhřimov.

29:59
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Gola – 2 min., hákování).

30:10
    Nepřesná přihrávka vyhání Medvědy z útočného pásma.

31:37
    Domácím se v přesilovce nedaří, hlavně kvůli nepřesným přihrávkám.

31:59

35:34
    Hosté zvyšují vedení na 2:0. Puk odražený od Holíkových betonů doráží do takřka prázdné branky ROBIN GEBAUER.

36:39

37:24
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Pagáč – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul loktem).

38:34
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Smůla Medvědů v přesilovkách je u konce. Martin Hadrava posunul puk před bránu na MARTINA VYSLOUŽILA, který si jednoduchou kličkou položil gólmana a dorážel do odkryté části branky.

40:00

Druhá třetina nabídla na rozdíl od té první 3 góly. Hosté využili hned dvakrát zmatků a nedůrazu ve hře domácích. Pelhřimov snižoval na rozdíl jediné branky v závěru třetiny, Vysloužil využil pětiminutovou přesilovku, která bude ještě přibližně dvě a půl minut pokračovat v závěrečné periodě. Třetí třetina začne přibližně v 19:33.

40:01

40:15
    Mach se hned v úvodu třetiny dostává do samostatného úniku, trefil ale jen Holíkovu výstroj.

41:59
    Hosté se uvolňují ze zámku, domácí již pravděpodobně druhý gól v pětiminutové přesilovce nepřidají.

42:25

43:40
    Holík si připisuje sérii úspěšných zákroků.

45:03
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kadlec – 2 min., podrážení).

45:10
    Střídání v týmu HC Tatra Kopřivnice: ze hřiště odchází Hromada, přichází Fendrich.

47:03

47:15
    Domácí vyrovnávají! Kadlec přihrál MARTINU VYSLOUŽILOVI do prostoru levého kruhu a právě druhý jmenovaný vypálil dělovku pod horní tyč.

47:52
    Medvědi otáčí vývoj a poprvé v zápase vedou. Ležícího gólmana ve zmatcích u brány překonává FILIP KASALÝ.

48:42
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kohút – 2 min., nedovolené bránění).

48:48
    Domácí zatím zvládají oslabení skvěle od vhazování nepustili své soupeře do svého obranného pásma.

49:19
    Kopřivnice vyrovnává v přesilovce. MICHAL KRUTIL nejprve trefil tyč, poté s k němu puk odrazil a útočník hostů bez problémů skóroval.

50:21
    Zakázané uvolnění Kopřivnice.

51:18
    Mach se protlačil přes domácí obranu až k Holíkovi, gólman Medvědů pohotově zasáhl hokejkou a puk vyrazil.

52:56
    Martin Vysloužil si mohl připsat hattrick. Perfektní bekhendovou kličku na poslední chvíli překazil lapačkou Fendrich.

54:05
    Medvědi tlačí na Kopřivnici, Fendrich zatím sprše střel odolává.

55:56
    Kopřivnice je v posledních minutách naprosto bezbranná, z pásma se kvůli zakázanému uvolnění hosté nedostanou ani nyní.

56:29
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude u Holíkovy klece.

57:03
    Velmi zvláštní vyloučení, rozhodčí odpískává sice oprávněně, avšak velmi pozdě. Port – 2 minuty za podrážení.

57:43
    Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Stříž – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:03
    Medvědi hrají v pěti, čeká je přibližně 40 sekund přesilovky.

59:43

60:00

Zápas se bude muset rozhodnout v prodloužení, nebo v nájezdech. Medvědi sice vstřelili v jedné minutě dva góly a vedli, Kopřivnice ale dokázala zareagovat a vyrovnat na 3:3.

60:01

60:51
    Kopřivnice rozhoduje v prodloužení. S lehkou střelou JAKUBA MACHA z otočky si Holík nedokázal poradit.

Konec zápasu. (20:13:03)

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 39. Vysloužil (Martin, Kadlec), 48. Vysloužil (Kadlec, Vrátný), 48. Kasalý (Hadrava) – 27. Hrubý (Suchý, Fojtík), 36. Gebauer (Pagáč, Ficek), 50. Krutil (Sluštík), 61. Mach

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Vrátný, Kohút, Port, Pospíchal, Slabý, Kasalý D. – Hadrava Martin, Heinrich, Kaminsky, Vysloužil, Votápek, Siřiště, Šulák, Kasalý F., Hadrava Marek, Kadlec
    HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Fojtík – Hrubý, Pargáč, Korec, Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Raška, Kofroň, Gola, Sluštík

Rozhodčí: Reich – Horký, Roupec