Ružomberok – Nitra 3:1 (kon.) | Trenčín – Michalovce 1:2 (kon.) | Žilina – Podbrezová 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Senica 2:2 (kon.) | Dunajská Streda – Zlaté Moravce 3:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
3:1 (2:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 06.10.2018, 18:00Niké liga • 11. kolo

Druhý polčas priniesol iba jeden presný zásah, o ktorý sa postaral v 72. minúte domáci Bayo, ktorý tak spečatil víťazstvo domácich. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (19:53:44)

90+2
    Posledná minúta tohto zápasu nič zaujímavé nepriniesla a tak sa môžu radovať domáci futbalisti.

90+1
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Zsolt Kalmár, prichádza Souleymane Koné.

90
    Nadstavovať sa budú ešte dve minúty.

89
    Na trávniku sa tentokrát ocitol Bayo, ktorý však bude môcť pokračovať aj bez pomoci lekárskeho tímu.

88
    Pekný pokus hostí, ktorí sa snažili využiť vyššieho postavenia Jedličku, no ich ďalekonosný lob letí tesne nad bránu.

87
    Žltú kartu dostáva Kristopher Vida (FC DAC Dunajská Streda).
    Žltú kartu dostáva Jakub Brašeň (FC ViOn Zlaté Moravce).

86
    Ľupták sa však pri tomto defenzívnom zákroku zranil a kedže hostia vyčerpali všetky striedania, budú tento zápas dohrávať v desiatich.

85
    Bayo sa ocitol v ďalšom samostatnom úniku, no tentokrát preváhal ideálny moment na zakončenie a Ľupták ho ešte dokázal odzbrojiť.

84
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Dávid Richtárech, prichádza Denis Duga.

83
    Budú nasledovať záverečné minúty tohto duelu a domáci tak smerujú za ďalším víťazstvom.

82
    Už mohlo byť po zápase no Krnáč fantasticky podržal svoj celok.

81
    Bayo sa rútil v ďalšom samostatnom úniku na Krnáča, no ani tentokrát ho domáci hráč nedokázal prestreliť.

79
    Na opačnej strane mohol definitívu pridať Tretiakov, no jeho prízemná strela z uhla skončila iba na pozornom Krnáčovi.

78
    Brašeň posielal center na úroveň malého vápna, kde však kraľovali domáci obrancovia, ktorí včas zasiahli.

77
    Črtal sa nádejný protiútok domácich, no prišla iba nepresná prihrávka. Z následnej akcie sa do zakončenia ešte dostal Tretiakov, no tiež neuspel.