Tampa – Florida 2:1 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 1:5 (kon.)
Toronto – Ottawa 3:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 5:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 4:5 (po pr.) | Minnesota – Vegas 1:2 (0:1 po s.n.) | Arizona – Anaheim 0:1 (kon.)
Colorado – Philadelphia 5:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 7:4 (kon.) | Carolina – NY Rangers 8:5 (kon.)
New York Islanders
3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
Nashville Predators
Neděle 07.10.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

48:16
    Filip Forsberg se střetl ve středním pásmu u hrazení s Jordanem Eberlem a oba borci byli vyloučeni shodně na dvě minuty za sekání. Hra 4 na 4.

44:01
    Casey Cizikas si z pravého křídla sjížděl v oslabení před bránu a v kruhu pro vhazování ho zezadu podrazil Kyle Turris, který byl vyloučen na dvě minuty za podržení. Hra bude pokračovat ve hře 4 na 4 a poté začne zkrácená přesilová hra Islanders.

42:21
    Leo Komarov byl vyloučen na dvě minuty za držení a Nashville si zahraje v třetí části první přesilovou hru.

38:36
    Zac Rinaldo dostal dvě minuty za podražení a Islanders se mohou vrátit do zápasu během přesilové hry.

23:08
    Viktor Arvidsson dostal dvě minuty za podražení a Islanders ihned po gólu hrají přesilovou hru.

07:19
    Craig Smith na útočné modré čáře minul kotouč a poté se postavil do cesty rozjetému Valtterimu Filppulovi, který byl faulován. Útočník Predators dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Islanders si zahrají první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 13. Barzal (Jo. Bailey), 23. Filppula (Fritz, Sbisa), 40. Lee (Jo. Bailey, Barzal) – 4. Arvidsson (F. Forsberg, P. K. Subban), 17. Ekholm (P. K. Subban, Sissons), 34. C. Smith (Turris, Ellis), 37. Arvidsson (Johansen, Bitetto)

New York Islanders: Greiss (Lehner) – Pelech, Pulock, Hickey, Leddy, Sbisa, Boychuk – Lee (C), B. Nelson, Eberle – Beauvillier, Barzal, Jo. Bailey (A) – Komarov, Filppula, Fritz – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Barry Trotz.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Järnkrok, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Fiala, F. Gaudreau, Rinaldo. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Francis Charron. Čároví: Greg Devorski, Scott Cherrey

Diváci: 12163