Jenisej – Spartak 2:3 (kon.) | Groznyj – Machačkala 0:0 (kon.) | Zenit – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
CSKA Moskva – Lok. Moskva 0:1 (kon.)
FC Jenisej Krasnojarsk
2:3 (0:0)
FK Spartak Moskva
Neděle 07.10.2018, 10:30 • Centrální stadion, Krasnojarsk • Ruská Premier Liga • 10. kolo
    90+3. Arťom TIMOFEJEV - 2:3

90+3
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hosté rozhodují o svém vítězství pozdním gólem z třetí nastavené minuty! Fernandovu prudkou střelu z přímého kopu Filippov pohotovým zákrokem vyrazil jenom na ARŤOMA TIMOFEJEVA, který měl dost času na poměrně snadnou hlavičku, kterou upravil stav na 2:3.

90
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Artur Sarkisov, přichází Enis Gavazaj.

81
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Alexander Lomovickij, přichází Luiz Adriano.

79
    Azim Fatullajev byl hodně pozdě v souboji se Zobninem, kterého zezadu zboural za žlutou kartu.

76
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Michajl Ignatov, přichází Arťom Timofejev.
    69. Valerij KIČIN - 2:2

69
    Jenisej právě vstřelil branku!
    V devětašedesáté minutě je znovu vyrovnáno! Míč si na penaltový bod postavil VALERIJ KIČIN. Brankáře poslal na levou stranu a svou střelu naopak doprava.

68
    Žlutou kartu dostává Dmitrij Kombarov (FK Spartak Moskva).

68
    Velkou šanci v podobě penalty budou mít také domácí! Kombarov během standardní situace stáhl jednoho ze soupeřů a hlavní rozhodčí Lapočkin byl nekompromisní.

62
    Je tady velký comeback! Po čtrnáctiměsíčním trestu za pozitivní test na kokain se na prvoligové trávníky vrací Roman Jerjomenko, který nahrazuje nevýrazného Hanniho.

61
    Jatčenko potřeboval za žádnou cenu zastavit rozběhnutého Zobnina. Podařilo se mu to jasným faulem za žlutou kartou.
    60. Zé LUÍS - 1:2

60
    Moskvané se v šedesáté minutě vrací do vedení! ZÉ LUÍS si zkušeně počkal na pohyb gólmana a umístil míč ze svého pohledu do pravé poloviny branky.

59
    Žlutou kartu dostává Rade Dugalić (FC Jenisej Krasnojarsk).

58
    Z ideální palebné pozice to na sebe tradičně vzal Brazilec Fernando, který z dvaadvaceti metrů trefil jenom zeď. Hlavní sudí ale viděl ruku Dugaliće a je z toho penalta!
    51. Rade DUGALIĆ - 1:1

51
    Po nezáživné první půli tu máme druhý gól během několika málo minut! I tentokrát padl z rohového kopu, po centru zprava se přesně umístěným koníčkem prezentoval RADE DUGALIĆ.

49
    Aktivní napadání nadělalo brankáři Maximenkovi obrovské problémy. Před Bodulem to ještě zvládl, ale Sarkisova nepustil k míči jen díky faulu za žlutou kartu.
    47. Michajl IGNATOV - 0:1

47
    Hosté se dostávají do vedení! Zotov nabral rychlost na levé straně. Po kontaktu se Sarkisovem upadl a následoval rohový kop. Na Fernandův centr z levé strany si u bližší tyče naskočil MICHAJL IGNATOV a Filippov na razantní hlavičku ke své pravé tyči nedosáhl.

45+1
    V první ze dvou nastavených minut dostává žlutou kartu Zé Luís, který ve výskoku trefil loktem do obličeje Dugaliće.
    35. Azim Fatullajev (YEN)

35
    Sarkisov přihrál na osu hřiště na Azima Fatullajeva, který solidně vypálil zhruba ze sedmadvaceti metrů, ale Maximenko dokázal míč vyrazit do levé strany.

18
    Alexandr Lomovickij také inkasoval žlutou kartu, tentokrát za jasný šlapák.

15
    První žlutou kartu viděl Zanev za hru rukou uprostřed hřiště.

Michal Břuchanský

Branky: 51. Dugalić (Zanev), 69. Kičin (pen.) – 47. Ignatov (Fernando), 60. Luís (pen.), 90+3. Timofejev

Karty:   15. Zanev (YEN), 59. Dugalić (YEN), 61. Jatčenko (YEN), 79. Fatullajev (YEN) – 18. Lomovickij (SPM), 45+1. Luís (SPM), 49. Maximenko (SPM), 68. D. Kombarov (SPM)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 19:13.
    FC Jenisej Krasnojarsk: Filippov – Jatčenko, Kičin, Dugalić, Zanev – Fatullajev, Zotov, Ogude, Komolov – Bodul, Sarkisov (90. Gavazaj).
    Náhradníci: D. Jurčenko – Gadžibekov, Gasanov, Gavazaj, Gricajenko, Kosťukov, Kutin, Obradović, Rožkov, Semakin.

FK Spartak Moskva: Maximenko – Rasskazov, Bocchetti, Džikija, D. Kombarov – Lomovickij (81. L. Adriano), Ignatov (76. Timofejev), Fernando, Zobnin, Hanni (62. Jerjomenko) – Luís.
    Náhradníci: Rebrov – L. Adriano, Jerjomenko, Gaponov, Mamin, Maslov, I. Popov, Pedro Rocha, Samedov, Tašajev, Timofejev.

Rozhodčí: Lapočkin – Dančenko, Minevič