Karlovy Vary – Zápy 0:0 (6:7 po pen.) | Benešov – Domažlice 3:1 (kon.) | Brozany – Vyšehrad 0:1 (kon.)
Jirny – Živanice 0:0 (5:4 po pen.) | Štěchovice – Písek 3:2 (kon.)
FK Benešov
3:1 (1:0)
TJ Jiskra Domažlice
Neděle 07.10.2018, 16:00 • Benešov • Česká fotbalová liga • 9. kolo

90+2
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Srb, přichází Rataj.

90
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Balata.

86
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vrňák, přichází Turek.
    84. NEMEŠ - 3:1

84
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MILAN NEMEŠ, který ani ne po čtyrech minutách snižuje stav utkání na 3:1 po povedené hlavičce.

80
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Nemeš.
    76. BROKEŠ - 3:0

76
    Benešov právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Autorem branky je ONDŘEJ BROKEŠ, který střílí svoji první branku v letošní sezóně a téměř jistě stvrzuje výhru domácího celku, který senzačně porazí Jiskru Domažlice.

75
    Žlutou kartu dostává Teršl (TJ Jiskra Domažlice).

72
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Šmejkal.
    65. ČAPEK - 2:0

65
    Autorem branky je PAVEL ČAPEK, který přesnou střelou zřejmě definitivně potvrzuje výhru svého Benešova, který je byl před tímto utkáním jasným outsiderem.

63
    Žlutou kartu dostává Kadar (TJ Jiskra Domažlice).

62
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Buršík.

53
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Černý.

44
    Žlutou kartu dostává Hrubý (TJ Jiskra Domažlice).

41
    Žlutou kartu dostává Vrňák (SK Benešov).

40
    Posledních pět minut základní hrací doby a stav je ideální pro domácí, když vedou 1:0 po brance Engelmanna.
    24. ENGELMANN - 1:0

24
    Autorem branky je VOJTĚCH ENGELMANN, který potvrdil své kvality z nejvyšší soutěže a pěknou střelou k pravé tyči na hranici vápna překonává stojícího Švihoříka, který byl do té doby bez práce.

12
    Došlý (TJ Jiskra Domažlice) neproměňuje pokutový kop, protože Tetour vystihl jeho střelu k pravé tyči.