Karviná – Dukla Praha | 0:2 (kon.) | | | Opava – Bohemians 1905 | 0:1 (kon.) | | | Jablonec – Slovácko | 2:0 (kon.) |
Plzeň – Teplice | 1:0 (kon.) | | | Slavia – Příbram | 4:1 (kon.) |
Táborsko – Prostějov | 1:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Žižkov | 3:1 (kon.) |
Fulham – Arsenal | 1:5 (kon.) | | | Southampton – Chelsea | 0:3 (kon.) | | | Liverpool – Manchester City | 0:0 (kon.) |
Valladolid – Huesca | 1:0 (kon.) | | | Atlético – Real Betis | 1:0 (kon.) | | | Espanyol – Villarreal | 3:1 (kon.) |
Sevilla – Celta Vigo | 2:1 (kon.) | | | Valencia – Barcelona | 1:1 (kon.) |
Freiburg – Leverkusen | 0:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Frankfurt | 1:2 (kon.) | | | RB Lipsko – Norimberk | 6:0 (kon.) |
Janov – Parma | 1:3 (kon.) | | | AC Milán – Chievo | 3:1 (kon.) | | | Atalanta BC – Sampdoria | 0:1 (kon.) |
Lazio – Fiorentina | 1:0 (kon.) | | | Neapol – Sassuolo | 2:0 (kon.) | | | Spal – Inter | 1:2 (kon.) |
Bordeaux – Nantes | 3:0 (kon.) | | | Marseille – Caen | 2:0 (kon.) | | | Monaco – Rennes | 1:2 (kon.) |
PSG – Lyon | 5:0 (kon.) |
Trnava – Sereď | 2:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
Ostrava – Zlín | 1:1 (kon.) |
Karlovy Vary – Zápy | 0:0 (6:7 po pen.) | | | Benešov – Domažlice | 3:1 (kon.) | | | Brozany – Vyšehrad | 0:1 (kon.) |
Jirny – Živanice | 0:0 (5:4 po pen.) | | | Štěchovice – Písek | 3:2 (kon.) |
Uničov – D. Benešov | 5:0 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Vyškov | 2:4 (kon.) | | | Vrchovina – Zlínsko | 3:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 2:6 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 2:6 (kon.) |
Žilina B – Inter Bratislava | 4:3 (kon.) |
Emmen – Sittard | 3:3 (kon.) | | | Arnhem – Heracles | 4:0 (kon.) | | | Willem II – Feyenoord | 1:1 (kon.) |
Ajax – Alkmaar | 5:0 (kon.) |
Waregem – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Standard – Club Brugge | 3:1 (kon.) | | | Gent – Genk | 1:5 (kon.) |
Boavista – Aves | 1:0 (kon.) | | | Benfica – Porto | 1:0 (kon.) | | | Portimonense – Sporting | 4:2 (kon.) |
Wacker – Linz | 1:0 (kon.) | | | Rapid – Mattersburg | 1:0 (kon.) | | | Sturm Graz – Salzburg | 1:2 (kon.) |
Jenisej – Spartak | 2:3 (kon.) | | | Groznyj – Machačkala | 0:0 (kon.) | | | Zenit – FK Krasnodar | 2:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Lok. Moskva | 0:1 (kon.) |
Arka – Zagłębie | 3:1 (kon.) | | | Korona – Jagiellonia | 1:1 (kon.) | | | Cracovia – Wisla Krakov | 0:2 (kon.) |
po penal. (5:4)
SK Viktorie Jirny
0:0
(0:0)
TJ Sokol Živanice
85
|
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Živný, přichází Kakrda.
|
|
70
|
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Skuhravý, přichází Stockner.
|
|
68
|
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Polák, přichází Hundák.
|
|
60
|
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Parys, přichází Andrle.
|
|
46
|
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Ujec.
|
Branky:
Rozhodčí: Řeháček – Hanousek, Pekař
Diváci:
Karty: 62. Gorol (ZIV)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
0:1 Buriánek (ZIV)
1:1 Held (JIR)
2. série:
1:2 Gorol (ZIV)
2:2 Tokar (JIR)
3. série:
2:3 Hundák (ZIV)
3:3 Borek (JIR)
4. série:
3:3 Motyčka (ZIV)
4:3 Honcharenko (JIR)
5. série:
4:4 Herzán (ZIV)
5:4 Zoubek (JIR)
SK Viktorie Jirny:
Kafka – Parys (K) (60. Andrle), Jeníček, Honcharenko, Borek, Stöckner, Kozel, Held, Tokar, Zoubek, Skuhravý (70. Stockner)
Náhradníci: Kundrát – Kuprianov, Holík, Andrle, Stockner, Kočí, Paizullaev.
Trenér:
TJ Sokol Živanice: Hrnčíř – Staněk, Herzán (K), Gorol, Kakrda (85. Kakrda), Buriánek, Petrus, Štěpánek (46. Ujec), Polák (65. Hundák), Košťál, Motyčka.
Náhradníci: Volšík – Hundák, Živný, Pánek, Gašpar, Ujec, Pánek.
Trenér:
Náhradníci: Kundrát – Kuprianov, Holík, Andrle, Stockner, Kočí, Paizullaev.
Trenér:
TJ Sokol Živanice: Hrnčíř – Staněk, Herzán (K), Gorol, Kakrda (85. Kakrda), Buriánek, Petrus, Štěpánek (46. Ujec), Polák (65. Hundák), Košťál, Motyčka.
Náhradníci: Volšík – Hundák, Živný, Pánek, Gašpar, Ujec, Pánek.
Trenér:
Rozhodčí: Řeháček – Hanousek, Pekař
Diváci:
Tomáš Suchánek
@SuchanekTomas