MŠK Žilina B
4:3 (2:2)
FK Inter Bratislava
sk Neděle 07.10.2018, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 12. kolo

S konštatovaním, že Žilina B vo výbornom zápase porazila Inter Bratislava 4:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:19:12)

90+2
    90+2. ŠULC - 4:3
    Zdroj: youtube.com – MSKZilinaTV

90+2
    FK Inter Bratislava dáva gól! JAKUB ŠULC ponúknutý pokutový kop premenil a zaznamenáva dnes tak hetrik!

90+2
    Žltú kartu dostáva Moško (MŠK Žilina B).
    90+1. Penaltový verdikt Kmeca.

90+1
    Penalta pre Inter!

90+1
    V závere to ešte domáci skúsili po pravej strane, ale kombinácia Moška s Vallom nebola úspešná.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil, v druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne 2 minúty.

89
    Ďalšiu útočnú akciu mladých Šošonov zastavilo postavenie mimo hru.

88
    Do konca riadneho hracieho času ostávajú 2 minúty a zdá sa, že tri body dnes ostanú pod Dubňom.

87
    Žilinčania kombinovali pred šestnástkou Interu, Gamboš s Chríbikom si však v rozhodujúcom momente nerozumeli.

86
    Domáci sa dostali znovu na dostrel bránky hostí, tentoraz im ale akcia vôbec nevyšla.

85
    Pavlović sa okamžite po príchode na trávnik ukázal dobrým centrom, Svečulovi však volej nesadol úplne ideálne a Petráš loptu bez problémov chytil.

84
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Gilian, prichádza Pavlović.

84
    Interisti to ešte skúšajú smerom dopredu, Šulca však postrážil Matej Moško.

83
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Rusnák, prichádza Chríbik.

82
    Norbert Guľa chystá aj tretie dnešné striedanie, do hry v drese Žiliny príde Peter Chríbik.

81
    Domáci sa nadýchli k mohutnej ofenzíve, po centri Majdana z pravej strany však nikto z nich nedokázal zasiahnúť loptu.

80
    Nasledoval ale rýchly útočný výpad Žiliny, Vallo v dobrej pozícii krížnou strelou namieril vedľa bránky hostí.

79
    Ďalší rohový kop už však Žiline nevyšiel ideálne dopredu tak môžu ísť futbalisti Interu.

78
    Loptu znovu výborne zatočil Adam Kopas a znovu mu strelu zblokoval, resp. odkopol Tomáš Šalata.

77
    Michal Tomič si hodil loptu medzi 2 hráčov Interu a bol faulovaný. Nasledovať bude priamy kop pre Žilinu.

76
    Issa si znovu robil priestor na strelu v šestnástke Žiliny, napokon však volil prihrávku na Mariu, ktorého strelu obrana MŠK zblokovala.

75
    Do konca zápasu ostáva necelá štvrťhodina, Žilina už vyhráva nad Interom Bratislava 4:2.
    74. MINÁRIK - 4:2

74
    MŠK Žilina B dáva gól! Nuž a lopta po rohovom kope z ľavej strany prešla po trávniku až pred kapitána Žiliny JÁNA MINÁRIKA, ktorý ju bez problémov upratal do siete a dal tak už svoj druhý dnešný gól!

73
    Máme tu ďalší rohový kop pre domáci mančaft.

72
    Výborná akcia hostí, Issa to skúsil centrom z ľavej strany. Lopta prešla celou šestnástkou Žiliny, no žiaden hráč Interu ju nedokázal zasiahnúť.

71
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Tóth, prichádza Clement Marie.

70
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Kochan, prichádza Svečula.
    70. MINÁRIK - 3:2

70
    MŠK Žilina B dáva gól! Domácim však tentoraz konečne vyšiel priamy kop, pretože loptu aj so šťastím hlavičkou poslal do siete Interu kapitán Žiliny B JÁN MINÁRIK!
    68. Šulc (INB)

68
    Hostia sa po zaváhaní domácej obrany takmer mohli dostať do vedenia, lopta však končí vedľa bránky Samuela Petráša. Trénera Norberta Guľu však poriadne jeho zverenci rozčertili.

67
    Dnešné stretnutie sleduje 136 divákov.

66
    Žilinčania to znovu skúšajú kombinačne, opäť ich však zastavilo postavenie mimo hry.

65
    Adam Kopas poslal z rohového kopu dobrý center pred bránku Interu, mladíci však nedokázali loptu pretlačiť do siete hostí.

64
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Myslovič, prichádza Gamboš.

64
    Domáci tréner Norbert Guľa chystá druhé dnešné striedanie, do hry príde Martin Gamboš.

63
    Žltú kartu dostáva Majdan (MŠK Žilina B).

61
    Oba tímy hrajú aktívne smerom dopredu, zdá sa, že jeden gól rozhodne o osude dnešného zápasu.

60
    Máme za sebou hodinu hry, stav pod Dubňom je stále 2:2.

59
    Je to tak, do lopty sa oprel Adam Kopas, ale jeho tvrdú strelu zblokoval obranca Interu Tomáš Šalata.

58
    Mladíkom v drese MŠK tento rohový kop nevyšiel podľa predstáv, po faule pred šestnástkou Interu však budú zahrávať priamy kop a to môže byť parketa pre Adama Kopasa.

57
    Kristián Vallo si robil priestor na ľavej strane, po dobrom obrannom zákroku to bude napokon rohový kop pre Žilinu.

56
    Fanúšikovia hostí si však stále pýtajú demisiu asistenta trénera hostí Richarda Slezáka.

55
    Domáci futbalisti majú problém s rýchlym prechodom smerom dopredu, Kopas pri rozohrávke zapája do akcie aj brankára Petráša.

54
    Inter sa však stále snaží smerom dopredu niečo zaujímavé vymyslieť.
    53. Baldovský (INB), Petráš (ZIN)

53
    Jakub Šulc výborne priťukol loptu na nohu Mária Baldovského, ktorý poriadne natiahol Petráša. Brankár Žiliny si však napokon aj s touto strelou poradil a podržal svoj tím.

52
    Žilinčanom sa zatiaľ kombinačne nedarí tak ako v prvom polčase, Inter má opticky v druhom polčase viac z hry.

51
    Máme za sebou 50 minút dnešného zápasu, Žilina hrá zatiaľ s Interom nerozhodne 2:2.

50
    Obaja tréneri už poslali rozcvičiť sa trojice hráčov. Domáci už však majú jedno striedanie za sebou, pretože Tevzadze sa zranil a nahradil ho Dávid Ďuriš.

49
    Ich útočná akcia rovnako končí rohovým kopom. Po ňom sa jeden z domácich hráčov dostal ku strele, ale netrafil loptu vôbec dobre.

48
    Po rohovom kope hostí končí lopta v moci Samuela Petráša. Domáci futbalisti to následne skúšajú kombinačne z hĺbky vlastného pásma.
    47. Adekunle Issa (INB), Petráš (ZIN)

47
    Issa sa výborne pretlačil stredom poľa, jeho nepríjemnú jedovku Petráš s námahou vytlačil na rohový kop!

46
    Úvodný výkop druhého polčasu v prospech Interu Bratislava.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase máme v Žiline stav 2:2. Domáci išli do vedenia v 20. minúte zásluhou Matúša Rusnáka. Už o dve minúty bol rozdiel dvojgólový, pretože to úniku sa dostal Michal Tomič a rutinérsky ho pomedzi nohy brankára hostí zakončil. Inter však zbrane nezložil, práve naopak. Kapitán Jakub Šulc zavelil do útoku a v 28. minúte zakončil peknú kombinačnú akciu do prázdnej žilinskej bránky. Spomínaný hráč však aj vyrovnal, pretože v 33. minúte parádne vystrelil a Samuel Petráš bol na jeho ranu prikrátky. Druhý polčas sa začne približne o 11:30.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

45+1
    Jakub Šulc si znovu robil priestor na strelu v šestnástke Žiliny, tentoraz ho však výborne pokryl stopér Matej Moško.

45+1
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Tevzadze, prichádza Ďuriš.

45
    V prvom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne 1 minútu.

45
    Dlhá lopta stredom na unikajúceho Kristiána Valla, útočná akcia Žiliny je však zastavená pre postavenie mimo hru!

44
    Tvrdý stret hráčov v šestnástke Interu, zdá sa však, že všetci budú v poriadku.

43
    Ďalší center domácich z ľavej strany a znovu to bude rohový kop pre MŠK.

42
    Žltú kartu dostáva Gilian (FK Inter Bratislava).

41
    Tak toto bol nepekný zákrok na domáceho Michala Tomiča, ktorého doslova zoťal Patrik Gilian.

41
    Z rohového kopu však Žilinčania nič nevyťažili a dopredu ide Inter.
    40. Vallo (ZIN), Morgos (INB)

40
    Znovu krásna kombinácia Žiliny, Tomič si poradil aj v ťažkej pozícii a našiel Bernáta. Ten následne otvoril priestor na pravej strane pre Kristiána Valla, ktorého dobrú strelu však Morgos pekným zákrokom vytlačil na rohový kop!

39
    Kapitán Interu Jakub Šulc v strede poľa nepríjemne fauloval domáceho Tevzadzeho, žltá karta to na prekvapenie prítomných divákov nebude.

38
    Po rohovom kope domácich sa Šošoni dostali do tlaku, center Michala Tomiča z ľavej strany ale nenašiel adresáta.

38
    Vallo dostal výbornú loptu od Majdana po pravej čiare, napokon je to rohový kop pre Žilinu.

37
    Bernát sa snažil prebiť cez obranu hostí, loptu si však hodil príliš ďaleko a dopredu tak môžu ísť znovu hostia z Bratislavy.
    36. Adekunle Issa (INB)

36
    Tentoraz znovu šanca na strane hostí, Issa dostal dobrú loptu na ľavú stranu, vo výbornej pozícii ale namieril vedľa pravej tyče Petrášovej bránky!

35
    Utešené momenty sa nám striedajú na oboch stranách, 10 minút pred koncom prvého polčasu máme pod Dubňom stav 2:2.
    34. Tomič (ZIN)

34
    Obrovská šanca Žiliny, Majdan z pravej strany centrom našiel Michala Tomiča, ktorý tiesnený obrancom namieril tesne nad bránku hostí!
    33. ŠULC - 2:2

33
    FK Inter Bratislava dáva gól! A je vyrovnané! Kapitán Interu JAKUB ŠULC je dnes pri streleckej chuti a parádnou strelou zrovnáva na 2:2!

33
    Po rohovom kope však domáci nič zaujímavé pred Morgosom nevymysleli a lopta končí v rukaviciach brankára Interu Bratislava.

32
    Krajný žilinský obranca Vladimír Majdan to skúsil po pravej strane, jeho center však obrana Interu zblokovala na rohový kop.

31
    Po polhodine hry vedie Žilina B nad Interom Bratislava 2:1.

30
    Ďalšia útočná akcia hostí, lopta však tentoraz končí v náruči Samuela Petráša.

29
    Tak dnes futbal rozhodne musí prítomných divákov baviť, pretože určite sledujeme nadštandardný ligový zápas.
    28. ŠULC - 2:1

28
    FK Inter Bratislava dáva gól! A tentoraz hosťom kombinácia vyšla, pretože po prihrávke z ľavej strany zakončil kapitán Interu JAKUB ŠULC bez problémov do prázdnej žilinskej bránky!

28
    Inter sa nadýchol k aktivite smerom dopredu, hráči v netypických červených dresoch kombinujú na polovici Žiliny.

27
    Nuž a fanúšikom Interu sa tento vývoj zápasu vôbec nepáči a hlasito si pýtajú demisiu trénera hostí.
    26. Rusnák (ZIN), Morgos (INB)

26
    Ďalšia parádna akcia Žiliny B po ľavej strane, Bernát našiel prihrávkou Matúša Rusnáka, ktorý však nestihol loptu zasiahnúť pred brankárom hostí, ktorý výborne vybehol a skryl loptu do svojej náruče.

25
    Hostia to skúšajú dlhými centrami pred Petráša, v pokutovom území Žiliny však zatiaľ vládnu stopéri Minárik s Moškom.

24
    Kristián Vallo si urobil priestor na pravej strane, skúsil strelu, ale Morgos bol pozorný a podržal svoj tím.

23
    V týchto momentoch Žilinčania doslova zápas ovládli, pretože znovu kombinujú v strede poľa a tlačia sa dopredu.
    22. TOMIČ - 2:0

22
    MŠK Žilina B dáva gól! Tak toto bola veľká paráda, pretože znovu letela dlhá lopta dopredu na MICHALA TOMIČA, ktorý ako rýchlik preletel okolo obrancu hostí, vletel do šestnástky Interu a pomedzi nohy smutného Morgosa zvýšil vedenie Žiliny na 2:0!

21
    Bernát v strede poľa v nepríjemnom súboji, zdá sa však, že napriek bolestivej grimase bude v poriadku a bude pokračovať v zápase.
    20. RUSNÁK - 1:0

20
    MŠK Žilina B dáva gól! Obliehanie bránky hostí po rohovom kope prinieslo svoje ovocie, zvnútra šestnástky namieril presne MATÚŠ RUSNÁK.

19
    Dlhá lopta za obranu hostí pre Michala Tomiča, mladý stredopoliar Žiliny bol ale v postavení mimo hru.

18
    Hostia sa snažia zase stred poľa prehustiť, čo sa im aj vcelku darí.

17
    Hrá sa stále v dobrom tempe, domáci však kombinujú v strede poľa a snažia sa nájsť voľný priestor v obrane Interu.

16
    Hráčov hostí dnes povzbudzuje aj približne desiatka fanúšikov, ktorá však vytrvalo dáva o sebe počuť.

15
    Kombinácia v strede Žilinčanom nevyšla a sami sa dostali do nepríjemnej situácie. Tú však vyriešil Samuel Petráš, pretože dobre čítal hru a loptu odkopol ďaleko na polovicu Interu Bratislava.

14
    Kopas hľadal centrom na ľavú stranu Tevzadzeho, no lopta bola na legionára v drese Žiliny príliš vysoká a skončila za postrannou čiarou.

13
    Center hostí letel do stredu žilinskej šestnástky, loptu hlavičkou ďaleko do poľa upratal Matej Moško.

12
    Tentoraz to skúsil smerom dopredu Issa, ktorý bol Minárik faulovaný. Hostia budú zahrávať priamy kop, no na priame ohrozenie Petráša to nie je.

11
    Máme za sebou úvodných 10 minút dnešného zápasu, pod Dubňom sme gól zatiaľ nevideli.

10
    Gilian poslal dlhú loptu za obranu Žiliny, Minárik však jej let kontroloval a napokon skončila v rukaviciach Samuela Petráša.

9
    Výborná akcia mladých Žilinčanov po ose Myslovič – Tomič. Center Michala Tomiča z ľavej strany však pred číhajúcim Matúšom Rusnák upratal jeden z obrancov hostí.

8
    Tak v úvode zápasu vidíme obojstranne výborný zápas, hostia sa rozhodne neprišli do Žiliny brániť a to je pre vývoj zápasu len a len dobre.
    7. Tomič (ZIN)

7
    Veľká šanca pre Žilinu, po centri z pravej strany chýbalo Michalovi Tomičovi azda povestného pol kroka aby loptu usmernil do prázdnej bránky hostí.

6
    Interisti výborné kombinujú, s aktívnym Máriom Baldovským si však v obrane poradil Ján Minárik.

5
    Domáci Matúš Rusnák naháňal pri rozohrávke Štrbu z Interu, ten však ťažkú pozíciu s prehľadom zvládol.

4
    Domáci sa dostávajú dopredu, zatiaľ im však trošku viazne kombinácia na polovici súpera.

3
    Nuž a po rohovom kope futbalisti Interu nič zaujímavé smerom k bránke Samuela Petráša nevymysleli.

2
    Prvý útok hostí v dnešnom zápase, Andrej Labuda si urobil priestor na strelu, no obrana domáceho tímu ju zblokovala na rohový kop.

1
    Dobrá lopta Minárika z hĺbky poľa na Tevzadzeho, ten si ju však podľa názoru rozhodcu prebral až za postrannou čiarou.

1
    Úvodný výkop zápasu v prospech Žiliny.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Na trávnik práve nastupujú oba tímy.

Úvodné zostavy:

MŠK Žilina B: Petráš – Majdan, Moško, Minárik (C), Tevzadze, Kopas, Bernát, Myslovič, Tomič, Rusnák, Vallo
    Náhradníci: Leško – Chríbik, Gamboš, Petrák, Ďuriš, Kovaľ

FK Inter Bratislava: Morgos – Štrba, Šalata, Edson, Tóth, Kochan, Labuda, Šulc (C), Gilian, Baldovský, Issa
    Náhradníci: Goga – Vlček, Svečula, Olatunji, Jacko, Clément Marie, Pavlović

Rozhodca: Kmec – Weiss, Mihalík.

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 12. kola druhej najvyššej futbalovej súťaže, v ktorom hráči MŠK Žilina B privítajú na svojom trávniku futbalistov FK Inter Bratislava. Zápas sa začne o 10:30, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline B patrí v aktuálnej tabuľke druhej ligy ôsme miesto so ziskom 16 bodov. V poslednom doterajšom zápase mladí Šošoni prehrali v Šamoríne vysoko 0:6. Trénerom tímu je Norbert Guľa.

Inter Bratislava sa vracia na futbalovú scénu a naväzuje na výbornú históriu klubu. Aktuálne patrí žlto-čiernym jedenáste miesto so ziskom 13 bodov. V poslednom doterajšom zápase vyhrali futbalisti Interu nad Lokomotívou Košice 1:0, gól domácich vsietil kapitán Jakub Šulc. Trénerom tímu je Miroslav Jantek.

Zápas sa teda začína o 10:30, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.

Dávid Švec

Branky: 20. Rusnák, 22. Tomič, 70. Minárik, 74. Minárik – 28. Šulc, 33. Šulc, 90+2. Šulc

Karty:   63. Majdan (ZIN), 90+2. Moško (ZIN) – 42. Gilian (INB)

Rozhodčí: Kmec – Weiss, Mihalík