MŠK Žilina B
4:3 (2:2)
FK Inter Bratislava
sk Neděle 07.10.2018, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 12. kolo

S konštatovaním, že Žilina B vo výbornom zápase porazila Inter Bratislava 4:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:19:12)

90+2
    90+2. ŠULC - 4:3
    Zdroj: youtube.com – MSKZilinaTV

90+2
    FK Inter Bratislava dáva gól! JAKUB ŠULC ponúknutý pokutový kop premenil a zaznamenáva dnes tak hetrik!

90+2
    Žltú kartu dostáva Moško (MŠK Žilina B).
    90+1. Penaltový verdikt Kmeca.

90+1
    Penalta pre Inter!

90+1
    V závere to ešte domáci skúsili po pravej strane, ale kombinácia Moška s Vallom nebola úspešná.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil, v druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne 2 minúty.

89
    Ďalšiu útočnú akciu mladých Šošonov zastavilo postavenie mimo hru.

88
    Do konca riadneho hracieho času ostávajú 2 minúty a zdá sa, že tri body dnes ostanú pod Dubňom.

87
    Žilinčania kombinovali pred šestnástkou Interu, Gamboš s Chríbikom si však v rozhodujúcom momente nerozumeli.

86
    Domáci sa dostali znovu na dostrel bránky hostí, tentoraz im ale akcia vôbec nevyšla.

85
    Pavlović sa okamžite po príchode na trávnik ukázal dobrým centrom, Svečulovi však volej nesadol úplne ideálne a Petráš loptu bez problémov chytil.

84
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Gilian, prichádza Pavlović.

84
    Interisti to ešte skúšajú smerom dopredu, Šulca však postrážil Matej Moško.

83
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Rusnák, prichádza Chríbik.

82
    Norbert Guľa chystá aj tretie dnešné striedanie, do hry v drese Žiliny príde Peter Chríbik.

81
    Domáci sa nadýchli k mohutnej ofenzíve, po centri Majdana z pravej strany však nikto z nich nedokázal zasiahnúť loptu.

Dávid Švec

Branky: 20. Rusnák, 22. Tomič, 70. Minárik, 74. Minárik – 28. Šulc, 33. Šulc, 90+2. Šulc

Karty:   63. Majdan (ZIN), 90+2. Moško (ZIN) – 42. Gilian (INB)

MŠK Žilina B: Petráš – Majdan, Moško, Minárik (C), Tevzadze, Kopas, Bernát, Myslovič, Tomič, Rusnák, Vallo
    Náhradníci: Leško – Chríbik, Gamboš, Petrák, Ďuriš, Kovaľ

FK Inter Bratislava: Morgos – Štrba, Šalata, Edson, Tóth, Kochan, Labuda, Šulc (C), Gilian, Baldovský, Issa
    Náhradníci: Goga – Vlček, Svečula, Olatunji, Jacko, Clément Marie, Pavlović

Rozhodčí: Kmec – Weiss, Mihalík