Nitra – Zvolen 2:3 (po pr.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:0 (kon.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 2:1 (3:1 po s.n.)
Trenčín – Miskolc 4:0 (kon.) | Žilina – Košice 4:3 (2:1 po s.n.) | MAC Budapešť – Detva 2:4 (kon.)
po s.n. (3:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Neděle 07.10.2018, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 10. kolo

64:59
    Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ďatelinka – 2 min., hákování).

61:51
    Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Košarišťan – 2 min., podrážení).

44:04
    Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Šťastný – 2 min., hákování).

30:38
    Domácí mají šanci na vyrovnání. David Videlka si za seknutí do soupeře půjde odsedět dvě minuty.

27:30
    Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ďatelinka – 2 min., napadení).

25:19
    Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Higgs – 2 min., hákování).

19:56
    Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Miller – 2 min., sekání).

19:20
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Surový – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., držení hole).

18:29
    Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ďatelinka – 2 min., podrážení).

15:33
    Banská Bystrica si opět zahraje přesilovku díky brankáři Andreji Košarišťanovi, který si za svou svatyní počínal nedovoleně vůči Sýkorovi a je potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění. Trest odpyká Andreas Štrauch.

10:52
    Prvním vyloučeným hráčem je Ondrušek, který si jde na trestnou lavici odpykat dvě minuty za podrážení.

Pavel Mádl

Branky a nahrávky: 37. Ďatelinka (Higgs), rozh. náj. Surový – 19. Zbořil (Jurík)

3:1   Surový (BBY)

HC´ 05 Banská Bystrica: Williams – Sloboda, Mihalík, Kubka, Ďatelinka, Marshall, Miller, Tamasi, Košecký – Sýkora, Faille, Šťastný – Asselin, Surový, Buc – Kabáč, Češík, Török – Gabor, Higgs, Varga
    HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan – Andersons, Kudla, Hain, Zaťko, Ordzovenský, Novák, Juraško, Hatala – Nejezchleb, Hruška, Štrauch – Ručkay, Zbořil, Jurík – Bajtek, Videlka, Rogon – Jakubek, Fábry, Ondrušek

Rozhodčí: Vladimír Fridrich, Miklos Haszonits – Roman Výleta, Dávid Váczi – Martin Chudada