Jokerit – Minsk 5:3 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 0:2 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 4:3 (3:2 po s.n.)

Dominik Furch (CER) 60 minut, 26 zákroků, 2 góly, 92,86 %

Jiří Sekáč (KZN) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:17 (20:28:36)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 33:28 (5:12, 14:6, 14:10)
    Zblokované střely – 9:16
    Vyhraná vhazování – 23:32
    Trestné minuty – 6:6
    Hity – 22:18

Hokejisté Kazaně dnes v Čerepovci neinkasovali a díky dvěma trefám z první třetiny si odvážejí dva body. Skóre utkání zařídili svými brankami Rob Klinkhammer, jehož přihrávku si srazil do vlastní sítě Kuljaš, a Jiří Sekáč, který pohotově tečoval nahození Postmy. Dá se říci, že hosté měli většinu zápasu pod kontrolou, a pokud bylo třeba, podržel je svými zákroky brankář Podjapolskij.

59:41
    Se střelou Igora Geraskina si poradil Podjapolskij, který má puk v lapačce.

59:21
    Domácí branka je prázdná!

59:15
    Clonící Zach Boychuk donutil Podjapolského podržet puk v lapačce. Domácí si vyžádali time out.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny a dost pravděpodobně také celého zápasu.

58:29
    Tkačov nahodil puk za domácí branku. Čerepovec nemůže ani odvolat gólmana.

57:42
    Lukojanov zavezl puk do rohu, kde mohou hosté šetřit cenný čas.

56:57
    Hosté hrají takticky výborně. Puk je na jejich hokejkách.

56:29
    Domácím bylo odpískáno postavení mimo hru.

55:54
    Z pravé strany se dostal až před Furcha Danis Zaripov. Jeho bekhendový pokus končí v lapačce českého gólmana.

54:59
    Čas domácím rychle utíká. Do konce schází pět minut.

53:57
    S ranou od modré čáry si poradil Furch. Domácí ale potřebují hrát na druhé straně hřiště.