Česko – Norsko 0:5 (kon.)
Česko
0:5 (0:4)
Norsko
Pondělí 08.10.2018, 15:00 • Stadium Etno Selo Stanisići, Bijeljina • Kvalifikace ME U19 - ženy

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:54:04)

Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 4:6. Fauly: 13:11.

Je konec. Česko dnes nedokázalo vstřelit ani gól a prohrálo s Norskem 0:5. Už ve 14. minutě proměnila pokutový kop Sundeová. O čtyři minuty později zvýšila náskok Bjeldeová. Tlak Norek byl neúprosný a o tři minuty později se trefila také Blakstadová. Ve 33. minutě se dočkala také Ildhusoyová. Ve druhém poločase se Česky skvěle bránily a už to vypadalo, že neprohrají druhou půli, ale v 82. minutě se trefila Šperová.

90+6

90+6
    Česko získalo autové vhazování na své polovině.

90+5
    Poté ale přišel faul z domácí strany.

90+4
    Posléze se Česká republika opět dostala dopředu a zkouší něco vymyslet pár metrů před vápnem soupeře.

90+3
    Následný rohový kop poslala před bránu Dvořáková, ale následně si s ním Norsko poradilo.

90+2
    Pochmanová byla blízko prvnímu gólu České republiky, ale její střela byla vyražená na rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Posléze přišla střela Fornesové, ale opět jen vedle brány Česka.

89
    Česko se dostalo dopředu ke konci utkání, ale nakonec z toho nic nebylo.

88
    Následně získaly Norky rohový kop, po kterém přišla střela Hauglandové, ale ta letěla vedle brány.

87
    Fornesová vystřelila na bránu, ale Lukášová si s ní poradila.

85
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Cvrčková, přichází Komárková.

84
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Illešová, přichází Siváková.

83
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Rogdeová, přichází Fornesová.

82
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Už tu byla malá naděje, že Česko neprohraje druhý poločas, ovšem hosté dávají pátou branku. Tentokrát se prosadila JENNY KRISTINE OLSENOVÁ. Asistence: Sorumová.

81
    Posléze byl pokus o centr zblokován a hostující hráčky mají autové vhazování.

Michal Raška

Branky: 14. Sundeová (pen.), 20. Bjeldeová, 23. Blakstadová, 33. Ildhusoyová, 82. Olsenová

Karty:   13. Sonntágová (CZE), 78. Šperová (CZE) – 51. Nygardová (NOR)

Česko: Lukášová – Sonntágová (C), Hrtánková, Kotrčová – Machutková (70. Dvořáková), Krejčířová (61. Šperová), Pochmanová, Illešová (84. Siváková), Novotná – Cvrčková (85. Komárková), Hladíková (69. Šrámková)
    Náhradníci: Pučová – Pušková A., Pěčková, Komárková, Pušková T., Šperová, Dvořáková, Siváková, Šrámková

Norsko: Sneveová – Hauglandová, Sundeová (C) (75. Ostenstadová), Baekkelundová – Bjeldeová, Blakstadová (46. Tvedtenová), Sorumová, Nygardová, Terlandová (46. Josendalová) – Rogdeová (83. Fornesová), Ildhusoyová (69. Olsenová)
    Náhradníci: Rageová – Bjorneboeová, Tvedtenová, Olsenová, Ostenstadová, Horteová, Josendalová, Fornesová, Holmenová

Rozhodčí: Ewa Augustyn (POL) – Paulina Baranowska (POL), Tamara Došen (BIH)