Tychy – Bolzano 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Zug 2:3 (kon.) | Eisbären – Něman Grodno 4:1 (kon.)
Bern – Salzburg 2:1 (2:1 po s.n.) | Rouen – Norimberk 4:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
SC Bern
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
EC Red Bull Salzburg
Středa 10.10.2018, 19:45 • Postfinance Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina G
    Gaëtan HAAS - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým SC Bern.
    Autorem vítězné branky je GAËTAN HAAS.

60:55
    Jan Muršak se zničehonic zjevil před Michalekem, z bezprostřední blízkosti ale pálil nepřesně!

57:02
    Simon Moser se zničehonic zjevil s kotoučem na hokejce před Michalekem, vůbec se mu ale nepodařilo vystřelit!

56:23
    Hostující gólman Stephen Michalek (SLZ) teď byl přísně vyloučen za zdržování hry, Bernští tak budou mít možnost dostat se v přesilovce do vedení.
    52:37 Jan MURŠAK - 1:1

52:37
    Bern právě vstřelil branku!
    Bernští se dočkali, je vyrovnáno! Po Blumově nahození od modré se v předbrankovém prostoru kotouč nakonec odrazil na hokejku JANA MURŠAKA a zkušený Slovinec zakončil neomylně. Asistence: Tristan Scherwey a Eric Blum.

47:00
    Po komerční přestávce si hosté zahrají další přesilovku, Tristan Scherwey (BRN) usedne za katr na dvě minuty za vysokou hůl.

43:17
    Daniele Grassi (BRN) stráví příští dvě minuty na trestné lavici za podrážení.
    39:12 Brant HARRIS - 0:1

39:12
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A ten nakonec znamená úvodní gól zápasu! Skvěle to udělal Daniel Jakubitzka, který našel v předbrankovém prostoru volného BRANTA HARRISE. Ten poté prokázal své střelecké instinkty a nedal Genonimu šanci. Asistence: Daniel Jakubitzka.

30:08
    Tak nakonec bude následovat hra ve čtyřech na obou stranách, dvouminutový trest za zdržování hry totiž dostal Ryan Duncan (SLZ)

30:08
    Krátce po Jakubitzkově návratu na led se Alain Berger (BRN) provinil podrážením, přesilovku si tak nyní zahrají pro změnu hosté.

27:49
    Muršak byl následně faulován Danielem Jakubitzkou (SLZ), ten tak půjde pykat na dvě minuty za sekání.

27:28
    Jan Muršak se dostal do samostatného úniku, tváří v tvář Michalekovi ale neuspěl!

25:58
    Bern si zahraje svou první přesilovku, Alexander Pallestrang (SLZ) půjde pykat na dvě minuty za podrážení.

24:16
    Muršak obkroužil odkrytou hostující svatyni a poté nabil na gól Ebbettovi, ten ale ve stoprocentní šanci selhal!

14:43
    Rüfenacht ujel po levém křídle a poté z kruhu tvrdě vypálil, Michalek si ale připsal výtečný zákrok!

05:56
    Pallestrang našel v předbrankovém prostoru trestuhodně neobsazeného Hughese, ten ale pálil nepřesně!

03:20
    Domácí se ve vlastním oslabení vydali do přečíslení dva na jednoho. Simon Moser našel v předbrankovém prostoru Andrewa Ebbetta, ten ale nedokázal překonat Michaleka!

01:28
    Právě Muršak (BRN) nyní zbytečně zahákoval soupeře v útočném pásmu, za což si vykoledoval dvouminutový trest.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 53. Muršak (Scherwey, Blum), rozh. náj. Haas – 40. Harris (Jakubitzka)