Tychy – Bolzano 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Zug 2:3 (kon.) | Eisbären – Něman Grodno 4:1 (kon.)
Bern – Salzburg 2:1 (2:1 po s.n.) | Rouen – Norimberk 4:2 (kon.)
Les Dragons de Rouen
4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
Norimberk Ice Tigers
Středa 10.10.2018, 20:00 • Île Lacroix, Rouen • Hokejová Liga mistrů • Skupina F

58:03
    Ideální možnost pro Rouen na vstřelení rozhodující branky! Hosté budou poslední dvě minuty hrát ve čtyřech kvůli faulu Brandona Bucka.

33:55
    Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen (Marc-André Thinel – 2 min., hákování).

32:54
    Vyloučení v týmu Norimberk Ice Tigers (Tim Bender – 2 min., hákování).

29:10
    Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen (Fabien Colotti – 2 min., hákování).

26:35
    Shawn Lalonde v rohu drsně dohrál Chakiachviliho a může být rád, že dostává jen dvě minuty za hrubost. Vylučuje se však i na domácí straně, za sekání jde sedět Lampérier.

22:49
    Po zákroku, který odnesl Mieszkowski paradoxně následuje přesilovka pro Les Dragons. Za hrubost pyká Max Kislinger.

18:43
    Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen (Juha Koivisto – 2 min., hákování).

16:01
    Vyloučení v týmu Norimberk Ice Tigers (Milan Jurčina – 2 min., držení).

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 29. Deschamps, 50. Caron (Langlais, Miklík), 60. Deschamps (Lampérier), 60. Guttig – 27. Brown, 43. Acton (Festerling)

Les Dragons de Rouen: Pintarič (Papillon) – Roy, Chakiachvili, Makinen, Brodeur, Langlais, Dusseau, Cantagallo – Aleardi, Guttig, Deschamps – Miklík, Koivisto, Caron – Thinel, Ritz, Lampérier – Nesa, Colotti, Bedin – Reynaud.
    Norimberk Ice Tigers: Jenike (Treutle) – Lalonde, Festerling, Jurčina, Weber, Stephan, Bender, Grosse – Pföderl, Dupuis, Alanov – Reimer, Acton, Weiss – Brown, Buck, Bast – Kislinger, Bassen, Mieszkowski.

Rozhodčí: Lemelin (SUI), Dehaen (FRA) – Goncalvez (FRA), Douchy (FRA)

Diváci: 2 742