Lok. Košice – Trenčín 1:5 (kon.) | Malženice – Podbrezová 1:2 (kon.) | MFK Zvolen – Zlaté Moravce 1:2 (kon.)
Skalica – Ružomberok 4:1 (kon.)
Dynamo Malženice
1:2 (1:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Středa 10.10.2018, 15:00 • Obecný futbalový štadión Malženice • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 5. kolo

Podbrezová dokázala otočiť nepriaznivo sa vyvívajúci duel v Malženiciach. Skóre otvoril v prvom polčase Sekera, po zmene strán v rozpätí 66. a 70. minúty obrátili všetko naruby zásahy Galčíka a Bartoša.

Železiarne tak postupujú do osemfinále, OFK Malženice končia v 4. kole Slovnaft Cupu. Žreb nasledujúcej fázy je na programe zajtra o 10:00. (17:00:04)

Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 25:19.

90+5

90+4
    Nič nenasvedčuje tomu, že by OFK dokázalo vyrovnať. Hrá sa ďaleko od Drobnjaka, Železiarne navyše s rohovým kopom. Celkovo len štvrtým v dnešnom stretnutí.

90+3
    Útok do otvorenej obrany, Planický si pripisuje úspešný zákrok po zakončení hosťujúceho útočníka.

90+2
    Dlhé vhadzovanie až do šestnástky, defenzíva Podbrezovej si dala pozor.

90+1
    Nevydarená exekúcia priameho kopu, do útoku už trielia Malženice.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Priamy kop aj na druhej strane. Nebude to síce pozícia z osi ihriska, no lopta je bližšie k šestnástke.

90
    Bol to prvý menovaný, kto chcel priamo ohroziť bránu Drobnjaka, trafil však iba futbalistu Podbrezovej v múre.

89
    Pri lopte sa stretli Juhász a Orolín. Kto z týchto striedajúcich hráčov to vezme na seba?

89
    Orolín faulovaný približne štyri metre pred šestnástkou. Za tento zákrok vidí žltú kartu Sedláček.

88
    Lopta smerujúca na prednú žrď Drobnjakovi problémy nenarobila. Veľa času na vyrovnanie už Malženiciam nezostáva.

87
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Dávid Leško, prichádza Adrián Kopičár.

86
    Budeme svedkami rovnakého typu štandardky aj na druhej strane, pred ňou ale záverečné striedanie zápasu.

85
    Galčík získal rohový kop pre hostí, škoda len, že Podbrezová z neho nevyťažila viac.

84
    Faul domácich v stredovom kruhu. Voľný kop pre tím hostí.

83
    Domáci futbalista sa z ľavého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

82
    Štvrtý zásah sa minimálne na túto minútu odkladá, hostia si v útoku pomohli faulom.