Liberec – Jihlava 4:1 (kon.) | Kobra – PZ Kladno 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Warriors Brno 13:1 (kon.)
Zlín – Technika Brno 3:1 (kon.) | Plzeň – Třemošná 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:5 (kon.)
Mountfield HK – Žďár n/S 8:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Kometa Brno 4:14 (kon.)
Chomutov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Sparta – Kladno 2:4 (kon.) | Havířov – Třinec 5:0 (kon.)
Tábor – Pardubice 3:6 (kon.) | Olomouc – Vsetín 6:4 (kon.) | Přerov – HK MD Šumperk 5:2 (kon.)
Mountfield HK
8:0 (5:0, 1:0, 2:0 - N 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Čtvrtek 11.10.2018, 17:30 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Dnes jsme viděli velmi útočný hokej, a to zejména od domácích hráčů. Hradečtí měli otěže zápasu celý zápas ve své moci a po právu připadnou tři body jim. Alespoň bonusový bod připadne dnes hostům ze Žďáru, kteří se v průběhu zápasu lepšili, ale na Východočechy dnes neměli. Mountfield vyhrál 8:0. V prodloužení hosté pomyslně snížili. (19:47:41)

64:44
    Žďár právě vstřelil branku!
    Bonusový bod připadne Žďáru. Dělovkou od modré čáry, na kterou neměl brankář nárok, se nám prezentoval ROBERT BAČO. Bez asistence.

63:58
    Velká skrumáž před hostujícím gólmanem, kdy puk natlačil na beka ze Žďáru jeden z hradeckých hokejistů.

63:00
    Hosté se dostávají do útočné třetiny, kde ale dlouho nevydrželi. Hraje opět Hradec.

62:13
    Obrovskou šanci měl Lukáš Pajer, který však v samostatném úniku trefil jen brankáře hostí.

61:43
    Hosté drží touš ve své moci za jejich brankou.

61:09
    Hostům průchod do útočné třetiny pokazil ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.

60:44
    Ve velké šanci se ocitl Moravec, ale jeho blafák gólman hostí přečetl.

60:10
    Hradečtí začínají s pukem na svých holích a kombinují.

60:01

Třetí třetina byla opět v režii domácího celku, který držel puk a lépe bruslil. Hosté inkasovali pouze dvakrát a předvedli nám i zajímavé věci směrem dopředu. Hradečtí vítězí za tři body. Uvidíme, kdo bude brát bonusový bod.

59:42
    Po přihrávce rukou se vhazuje ve středním pásmu.

59:37

59:02
    Hráči Mountfieldu v klidu kombinují s pukem na svých čepelích.

58:15
    Velkou šanci měl po krásné nahrávce zpoza soupeřovi branky Matěj Beneš. Skvělým zákrokem se ukázal Havlík.

57:59
    Lvi se po buly usazují v útočné třetině, kde s přehledem kobinují.

57:37
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Brúha – 2 min., nedovolené bránění).

Jan Karel

Branky a nahrávky: 5. Pajer (Pavlata), 6. Marha (Táborský), 13. Pajer (Marha, Pelda), 14. Tábosrký (Beneš), 19. Pajer (Pelda, Marha), 25. Pajer (Pelda), 42. Moravec (Marha, Pajer), 43. Novotný (Gaspar, Havlíček) – 65. Bačo

Mountfield HK: Žalčík (Tichý) – Králik, Táborský, Boukal, Havlíček, Řehák, Pelda (C), Pinkas – Pavlata, Giesl, Gaspar, Budina, Pajer, Beneš, Novotný, Souček, Jerman, Moravec, Marha. Trenér: Petr Luštinec.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Havlík – Macek, Beran, Pecka, Joudal, Sochor, Pelikán, Číhal – Valkoun, Procházka, Kotrba, Elis, Matas, Brúha, Bačo (C), P. Doležal, Staněk, J. Doležal. Trenér: Jozef Čepan.

Rozhodčí: Veinfurter – Bohuněk, Hájková