Boston – Edmonton 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 1:6 (kon.) | NY Rangers – San Jose 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – Vegas 4:2 (kon.) | New Jersey – Washington 6:0 (kon.) | Florida – Columbus 4:5 (kon.)
Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | Detroit – Toronto 3:5 (kon.) | Tampa – Vancouver 1:4 (kon.)
St. Louis – Calgary 5:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 3:0 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:3 (po pr.)
St. Louis Blues
5:3 (3:1, 2:0, 0:2)
Calgary Flames
Pátek 12.10.2018, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

60:00
    Po siréně nám na ledě ještě vznikla menší rozmíška a rozhodčí udělil dva tresty. Jak domácí Joel Edmundson, tak i hostující Matthew Tkachuk dostali dvě minuty za sekání.

44:12
    Tarasenko byl faulován a je tu přesilovka pro St. Louis. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Mark Giordano.

37:35
    Domácí si dají přesilovku, u mantinelu se faulu dopustil Michael Frolík a jede si odkroutit dvouminutový trest za nedovolené bránění.

33:00
    Brayden Schenn už je na trestné lavici s dvouminutovým trestem za sekání.

32:35
    Hosté si zahrají přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Jakub Jeřábek.

26:18
    Už se pískalo a na trestnou lavici míří Mark Giordano s dvouminutovým trestem za drženi hole.

23:05
    Přesilovka pro St. Louis, dvě minuty za podrážení dostal Michael Frolík.

18:38
    Jelikož ale v akci, která vedla k trestnému střílení, byl ještě jeden faul, dají si hosté přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostal Ryan O'Reilly.

14:38
    Další vyloučení na straně hostů, dvě minuty za faul loktem dostal Sam Bennett.

11:52
    Přesilovka pro hosty. Atakujícího protivníka fauloval Jay Bouwmeester a dostal dvě minuty za hákování.

02:14
    Je tu první vyloučení. Barbaševa fauloval hostující Juuso Välimäki a dostal dvě minuty za podrážení.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Steen (Kyrou, Bouwmeester), 10. Perron (B. Schenn), 18. Edmundson (Barbašev, Thomas), 25. Perron (B. Schenn, Steen), 40. Perron (B. Schenn, Schwartz) – 8. Neal (S. Bennett, Dubé), 49. D. Ryan (Czarnik, Tkachuk), 52. Backlund (Giordano, E. Lindholm)

St. Louis Blues: Allen (Ch. Johnson) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Jeřábek – Tarasenko (A), R. O'Reilly, Maroon – Perron, B. Schenn, Schwartz – Kyrou, Bozak, Steen (A) – Blais, Thomas, Barbašev.
    Calgary Flames: M. Smith (41. Rittich) – Brodie, Giordano (C), Mi. Stone, Hanifin, R. Andersson, Välimäki – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Czarnik, Backlund, Tkachuk (A) – Neal, Dubé, S. Bennett – Peluso, D. Ryan, Frolík.

Rozhodčí: Rehman, Hebert – Daisy, Nansen

Diváci: 16 403