Boston – Edmonton 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 1:6 (kon.) | NY Rangers – San Jose 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – Vegas 4:2 (kon.) | New Jersey – Washington 6:0 (kon.) | Florida – Columbus 4:5 (kon.)
Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | Detroit – Toronto 3:5 (kon.) | Tampa – Vancouver 1:4 (kon.)
St. Louis – Calgary 5:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 3:0 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:3 (po pr.)
Nashville Predators
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Winnipeg Jets
Pátek 12.10.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

58:58
    Dan Hamhuis (NSH) a Patrik Laine (WPG) nakonec za svou rozpravu dostávají po dvou minutách.

55:45
    Navíc je tu vyloučení na hostující straně, když Jacob Trouba (WPG) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

49:47
    Kevin Fiala (NSH) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když je vyloučen za podražení.

39:59
    Dvě minuty za hrubost dostává Zac Rinaldo (NSH) a na začátku třetí třetiny si Winnipeg zahraje svou první přesilovou hru.

37:48
    Deset minut za nesportovní chování navíc dostává Tyler Myers (WPG).

37:48
    Jacob Trouba (WPG) dostává dvě minuty za sekání, a tak si Preds znovu zkusí dvojnásobnou přesilovou hru. Je neuvěřitelné, jak nedisciplinovaní jsou v tomto utkání hráči Winnipegu.

37:23
    Je tu další vyloučení na hostující straně, když dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dustin Byfuglien (WPG) a domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru.

35:41
    Pětiminutové tresty za bitku dostávají Nikolaj Ehlers, Blake Wheeler (WPG) a Colton Sissons s Matiasem Ekholmem (NSH). Dvě minuty za krosček poté dostává Jacob Trouba (WPG).

33:07
    Další přesilová hra pro Predators, když na dvě minuty za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Nikolaj Ehlers (WPG).

28:31
    Nakonec je z této potyčky vyvozena přesilovka pro Predators, protože dvě minuty za hrubost dostává Blake Wheeler (WPG).

15:13
    Predators si zahrají další přesilovou hru, protože je na čtyři minuty za hru vysokou holí vyloučen Patrik Laine (WPG), který trefil Subbana a byla zde i krev.

12:24
    Je tu první vyloučení v utkání, když si na dvě minuty za sekání usedne na trestnou lavici Ben Chiarot (WPG).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 24. Hartman, 48. Josi (Ellis, Hartman), 55. Johansen (Arvidsson, F. Forsberg)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Y. Weber, Hamhuis – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Järnkrok, Bonino, Hartman – Salomäki, Sissons, Rinaldo.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, Morrow, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Vesalainen, Roslovic, Perreault.