Rakousko – Sev. Irsko 1:0 (kon.)
Rakousko
1:0 (0:0)
Severní Irsko
Pátek 12.10.2018, 20:45 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 3

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek tohoto večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (22:40:02)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:13.

Je dobojováno! Rakousko ve velmi zajímavém zápase těsně poráží výběr Severního Irska a připisuje si tři body za vítězství 1:0. O jedinou branku tohoto utkání se v 71. minutě postaral domácí Marko Arnautović. Na druhé straně můžou být hosté velmi zklamení, protože prodloužili nepříznivou sérii pěti venkovních zápasů bez vstřelené branky.

90+4

90+3
    Veliká škoda pro hostující tým, který se připravil zřejmě o finální tlak zbytečným útočným faulem.

90+2
    Heinz Lindner se snažil krátit nastavený čas tím, že si lehne na trávník. Tomu ale neprošlo, rozhodčí ho popohání k rozehrávce.

90+2
    Bailey Peacock-Farrell si v tomto zápase připsal dva zákroky.

90+1
    Rozhodčí tohoto utkání, pan Georgi Kabakov nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Heinz Lindner si v tomto zápase připsal jeden zákrok.

90
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Valentino Lazaro, přichází Aleksandar Dragović.

89
    Severní Irsko mělo k dispozici autového vhazování, kterého se ujal Stuart Dallas. Ten vhodil dlouhý aut do pokutového území.

88
    V ofsajdu na druhé straně se objevil také jediný střelec tohoto utkání Marko Arnautović.

87
    Jonny Evans se jako obránce překvapivě dostal do ofsajdu. Tlak tohoto týmu je zatím u konce.

86
    Hosté měli k dispozici další rohový kop, ale ten nevyšel. Rakouská obrana se dokázala ubránit.

85
    Utkání se blíží ke svému konci. Rakousko i nadále drží svůj hubený náskok zásluhou svého kapitána.

84
    Will Grigg mohl být za hrdinu, protože svou střelou orazítkoval tyč domácí branky. Tohle byla velmi zajímavá příležitost.

83
    Stuart Dallas se dostal ke střele, ale ta byla hned vzápětí zablokována. Domácí brankář byl tentokrát bez práce.

82
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Guido Burgstaller, přichází Florian Kainz.

81
    Hostující tým se snaží dostat do tlaku, ale nepomohl jim ani tento rohový kop, který rozehrál Paddy McNair.